Skocz do zawartości

Rezygnacja Bodex


Bodex

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykroscia chcialbym poinformowac, ze musze zrezygnowac ze swojej funkcji i sie z Wami pozegnac. Zycie prywatne spowodowalo(czyt. Praca) ze juz czasu wolnego nie bedzie. Kazda wolna chwila bedzie przeznaczona na ksztalcenie i rodzine. Nie chce nikogo pominac ale serdecznie dziekuje za ogromne zaufanie Luzowi, ktory wraz z brzydalem Puckim sciagnal mnie z konkurencyjnej sieci. Dzieki sliczne za mile spedzone chwile dla Puckiego,Privo, Plumbera, Tomasza i jego malzonki, snickersa, Wrednego i mordeczki Kierasa. Dzieki Wam wszystkim za wszystko i za Nic...;* az ku**a ciezko pisac ten post. Napewno bede odwiedzal Was na forum i ts. Kontakt do mnie macie, wiec nie jest zle. Trzymajcie sie ludziska;*;*;*;*
Pozdrawiam, Bodex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze byku, wybacz ze zapomnialem. Ale strasznie sie ten post pisalo. 3 dni sie zbieralem do Niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Życie prywatne przede wszystkim , powodzenia ;) trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bodziu za wszystko, współpraca była super. Pewnie zadbaj o sobie i rodzinę, ale wróć jak tylko ogarniesz się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczo...Jo wracam a ty takie coś... :/No niech będzie .Pamiętam,że dobra morda z ciebie była :D
Szkoda po prostu no.Ale cóż :/ Do zobaczeni :)I szczególnie powodzenia w życiu prywatnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bodex']Chcialbym ale czuje ze jest to malo realne;/[/QUOTE]

Mało realne to jest to, że zostaniesz astronautom, albo że pojedziesz w podróż dookoła świata :)

P.S. Zawsze jesteś mile widziany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w życiu jest możliwe trzymaj się Bodzio pamiętaj zawsze w kontakcie..;p Rozwijaj się bo to twoja przyszłość !! Wracaj do nas silniejszy !! ; ))) z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kieras']Wszystko w życiu jest możliwe trzymaj się Bodzio pamiętaj zawsze w kontakcie..;p Rozwijaj się bo to twoja przyszłość !! Wracaj do nas silniejszy !! ; ))) z fartem[/QUOTE] pewnie;) mozna juz chyba zamknac bo spam sie robi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam zamknąć! Nie wyobrażam sobie gdy skończysz naukę na papierek byś tu nie wrócił! :D
Po dzień o kiedy tutaj przyszedłem pamiętam, że Twój stołek był wygrzane i zajęty. :D
Do zobaczenia, usłyszenia, trzymaj się ciepło!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.