Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY]Odwolanie od bana stocken


TakJakJa

Rekomendowane odpowiedzi

 CZOKOMOKO,
BB ma swojego bansa jest podany link przy dziale więc tam możesz następnym razem poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to stocken powiedz mi jakim cudem Fps cie nie wykryly [flat cheat ma podmianke] i wleciales surfem? to jest jedno a tam sie surfować nie da

drugie widziałem demko na którym robiłeś strefy około 120-180 stopni i cie to rozpędzało :) gdzie no jest to praktycznie nie realne bez fps a ich nie miałeś bo spamiłem komendą z bindem :)

 

no odemnie napewno UB nie dostaniesz :P jak dlamnie byłeś odj**any [odpalony/cheater] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tabuniasty152 napisał:

to stocken powiedz mi jakim cudem Fps cie nie wykryly [flat cheat ma podmianke] i wleciales surfem? to jest jedno a tam sie surfować nie da

drugie widziałem demko na którym robiłeś strefy około 120-180 stopni i cie to rozpędzało :) gdzie no jest to praktycznie nie realne bez fps a ich nie miałeś bo spamiłem komendą z bindem :)

na wiekszosci surfow da sie surfowac i tak zalezy pod jakim katem ustawisz myszke, chcesz to moge ci nagrac jak odpalam csa i surfuje po tym ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, TakJakJa napisał:

na wiekszosci surfow da sie surfowac i tak zalezy pod jakim katem ustawisz myszke, chcesz to moge ci nagrac jak odpalam csa i surfuje po tym ;p

Zapraszam na discorda udostępnisz ekran odpalisz cs'ka i wtedy możemy gadać

 

#Edit

 

@Ligaliero tak wiem poniosło mnie nic mnie tu nie usprawiedliwia i nawet nie mam zamiaru sie usprawiedliwiać taka moja natura że toxic jestem :(

 CZOKOMOKO,
Ps. opcja edytuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tabuniasty152 napisał:

Zapraszam na discorda udostępnisz ekran odpalisz cs'ka i wtedy możemy gadać

ok

 CZOKOMOKO,
Ps. opcja edytuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tabuniasty152 jako admin tez powinienes przestrzegac kultury, a opis bana to totalna kpina... @KoRrNiK @Zuzza prośba o interwencję.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak:
http://ehltv.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-2003091519-bb_pulse_dark_b.dem.zip

9:00 - strefki idealnie takie same robione

robił potem następną kampę :D strefy co około 90-130 stopni no nieźle i idealnie takie same ;D

9:55 - no tak na oko bo mało robił ale chyba autoducki potem normalne zrobił pare

16:00/16:30 - no tutaj kolejne strefki

później na mapce bb_glass surfował se jak chciał gdy mi pokazywał na dsc to niemógł bo "70 fps mam jak udostępniam" wiec przestał udostępniać i se surfował gdy znów zaczął udostępniać to w jego konsolce widniały jakieś -superfps 

więc możliwe że jakieś inne miał :D ale usunął/odbindował

https://imgur.com/qIFMbB7

 

tutaj widać jego konsolke :)

 

#edit

@Gieniuś <3 no owszem lecz on nie używał fps_max 999 i fps_max 101 bo wtedy by go zatrzymywało :) a go niezatrzymywało jestem zbyt starym graczem EasyBlock [ modyfikacji HNS ] by takich rzeczy nie odkryć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tabuniasty152 napisał:

to tak:
http://ehltv.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-2003091519-bb_pulse_dark_b.dem.zip

9:00 - strefki idealnie takie same robione

robił potem następną kampę :D strefy co około 90-130 stopni no nieźle i idealnie takie same ;D

9:55 - no tak na oko bo mało robił ale chyba autoducki potem normalne zrobił pare

16:00/16:30 - no tutaj kolejne strefki

później na mapce bb_glass surfował se jak chciał gdy mi pokazywał na dsc to niemógł bo "70 fps mam jak udostępniam" wiec przestał udostępniać i se surfował gdy znów zaczął udostępniać to w jego konsolce widniały jakieś -superfps 

więc możliwe że jakieś inne miał :D ale usunął/odbindował

https://imgur.com/qIFMbB7

 

tutaj widać jego konsolke :)

moge przy tobie zainstalowac cs'a to ze fps nie mam nie moja wina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Grasz na NS

- Teraz jeszcze te całe "-superfps"

- Chwalisz się że grasz na HNS, nie widziałem Cię na żadnym z polskich, no może dlatego że mają dobrego anty cheata hu?

 

Jak dla mnie sam się wydałeś tymi linijkami w konsoli, czit zapewne podobny do malan/101xd czy też ak0v, każdy działa na tej samej zasadzie, zwiększone FPS, i inne zastosowania typu strefę heleper itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KiriKiri napisał:

- Grasz na NS

- Teraz jeszcze te całe "-superfps"

- Chwalisz się że grasz na HNS, nie widziałem Cię na żadnym z polskich, no może dlatego że mają dobrego anty cheata hu?

 

Jak dla mnie sam się wydałeś tymi linijkami w konsoli, czit zapewne podobny do malan/101xd czy też ak0v, każdy działa na tej samej zasadzie, zwiększone FPS, i inne zastosowania typu strefę heleper itd

 

wiekszosc polskich hns wymagaja steama nie znam zadnego ktory by nie wymagal

bawilem sie na rosyjskim serwerze na 101xd

jakbym nie dostal vaca za sh to gralbym na steam proste..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gieniuś <3 napisał:

@Tabuniasty152
Jest sposób na korzystanie więcej fps , lecz to jest ukrywane przez większości graczy. :P

zwykly bind wystarczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.