Skocz do zawartości

Pomocy


Szymonix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Mam pytanie. Ostatnio grałem w cs 1.6 non steam na Multi Arenie i dostałem tam bana....

Niedawno kupiłem CS'a na Steam i chciałbym pograć na tym serwerze lecz nie mogę. Jest napisane not responding. Przez konsole także nie mogę się połączyć.
Na liście banów mnie nie ma bo to było dawno. Co mam zrobić by ponownie grać na tym serwerze ? Proszę o szybką pomoc.:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IP nie ma bana, jeżeli nie możesz wejść to sprawdź swoje Steam ID na liście banów, przestań do cholery spamować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprawdzić ? Dostałem bana na cs non steam a teraz steamową wersję kupiłem....

Edytowane przez Szymonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie boli, a nie chcę mi się tłumaczyć: [url]https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=153735333[/url] bardzo proszę !!! :/ Jeszcze jeden post bezsensowny i otrzymasz bana na forum :)

Znajdź chociaż swojego bana !! Jeżeli nie możesz wejść to może nie być problem z banem. Spróbuj wejść na serwer, jak cię wywali sprawdź co Ci wyszło w konsoli :)

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snickers ja jestem jeszcze zielony w tych sprawach mój steam id STEAM_0:1:186241448
Natomiast nie wiem gdzie znalezc swojego bana . A w konsoli jest napisane to
Retrying 94.75.91.132:27015...
You have been banned from this server.

Dlaczego ten post jest bezsensowny twoim zdaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się zrobić screena więc daje to


] connect 94.75.91.132:27015
Connecting to 94.75.91.132:27015...
You have been banned from this server.

Retrying 94.75.91.132:27015...
You have been banned from this server.

Retrying 94.75.91.132:27015...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.