Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga Gangrena i Prototyp


alberdzik1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: doN Sku*wenson

Godzina, data zdarzenia:  dzisiaj, chwilę przed 23 ?

Mapa:  de_cloister

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę Gangrena, Prorotyp

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Nie wiem czy dobrze wziąłem, z amx bans, to może być graczy, w profilu nie znalazłem ale raczej nie potrzebne. STEAM_1:0:1577770411  i  STEAM_1:0:483317891 

Opis sytuacji: Gram sobie od ok. miesiąca na jednakowym nicku i po miesiącu zaczął on przeszkadzać jednemu z ww adminów, dzien póxniej ustawiłem go z CENZURĄ ale chyba nie wie co to oznacza. brzmiał on Don Sku*wenson.
Nick humorystyczny, nikogo nie obrażający nikogo a jesli juz to mnie.. z cenzurą. Przez miesiąc nie zwracali uwagi. Trochę piszę na czacie to fakt i nie jestem święty, ale nie ja jedyny. Dostałem bana za obrazę, gdzie nikogo nie obraziłem, chyba, że admina dotknęło jak nazwałem go osobą, która ma problemy z czytaniem. Poprzednio kicka pt ochlon, po tym jak tylko napisałem graczowi, ze zmienilem nick po miesiącu bo admin mi kazał. wiec no tak.. musiałem ochłonąć, może kgoś mi powie od czego? Podsumowując, nick zmieniłem, nikomu krzywdy nie robi, jest cenzura, na czacie i mikro inni klna i nie wylatują. Chyba można troche odpuścić i wykazać tolerancji. Dodatkowo probowalem juz wyciszyć sprawę grac nie kłócić się, no ale humory kogos wziąły górę. Uważam bany za niesłuszne, jeżeli nie przyznacie mi racji trudno, wtedy idealnie pasuje tutaj podpisek Moderatora @Cre[A]tOr  . Ja to tylko tutaj zostawię, z pozdrowieniami i dystansem dla was, rozluznijcie sie czasem poza strzelankami ;] 

Nie walcz z idiotami, ponieważ mają tu przewagę liczebną.

  Zatem jeśli potrzebujesz pomocy, nie szukaj jej wśród administracji forum*.

 

 

 SNICKERS,
Napisałeś do Admina że "Gwiazdka nie kropka analfabeto oznacza cenzure", niekoniecznie symbol "*" jest wieloznacznikiem i zastępuje dowolną liczbę znaków np. w wyszukiwaniu plików :D
ProToTyp,
"Nie walcz z idiotami, ponieważ mają tu przewagę liczebną. Zatem jeśli potrzebujesz pomocy, nie szukaj jej wśród administracji forum*." Piszesz skargę a nadal obrażasz administrację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, mogłem wcześniej napisać na forum, ale nadal nie obraziłem admina. Jakim słowem ? mozna screen czy cos? btw. pożyczyłem oznaczając Cię tak jak cytując w pracach z bibliografią.. bez obrazy ;)

Wiem, że nie wygram ale myslalem w z taką błahą sprawą mam szansę.  Chcę przekonać, że nick jest ocenzurowany i humorystyczny, chcialbym się dogadać i grać na nim dalej. inni sie cisną w rozmowach i tylko ostrzeżenia zazwyczaj.

A jeśli pozostali będą aż tak sztywni to cos sobie zmienie no juz, zebyście mogli spać spokojnie.. choć to smieszne ;d warto dodać, że gra jest od 16 lat,  a gorsze słowa padają, moj nick jest wymyslony, nie ma takiego słowa.

Edytowane przez alberdzik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

wycinek z regulaminu serwera:

3.3. Nick gracza nie może zawierać wulgaryzmów, treści religijnych, rasistowskich, seksualnych oraz innych uznanych za niewłaściwe.

 

Twój nick jest wulgarny z gwiazdką czy bez !  Dla mnie wyznacznikiem jest to czy mogę go przeczytać przy mojej córce !  Poprosiliśmy Cię o zamianę a ty dodałeś tylko gwiazdkę.

Następnie dowiedziałem się że jestem analfabetą i za to ban.

 

20200418225501_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Cre[A]tOr odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.