Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Kregiel xD


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Panie kręgiel... 

proszę o wytłumaczenie po kiego chuja dajesz mi takie bezsensowne bany ? Jara Cię to ? Czy Twoje życie jest tak bezwartościowe, że musisz sobie w ten sposób ulżyć? 

Co jest niekulturalnego w nazwaniu na bekę ziomeczka BOTEM? Nikt normalny się przecież o takie pierdoły nie obraża... ale nie... wchodzi wielki rozjemca i będzie wyjaśniał banem na godzine. Co to komu dało? Ten serwer nazywa się LUZowania, a mam wrażenie, że czasem za mocno spinasz dupsko stary... zluzuj bo to nie tylko moja opinia.

Od razu po takich banach piszą do mnie ludzie na steam, że masz chyba coś nierówno pod sufitem (to cytat tylko).

Nawet nie proszę o UB, bo mam wrażenie, że w niektórych przypadkach "ręka rękę myje" i towarzystwo wzajemnej adoracji zawsze broni swoich... Tylko po co w takim przypadku taki dział? Skarg na kręgla było już trochę, a dalej typek jak ma gorszy dzień to sypie banami z czapy....

Kręgiel - odjeb się ode mnie w końcu bo nic złego Ci nie zrobiłem.

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Ban był konsultowany ze mną, za obrazę w "skardze" przedłużam do 1 tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bot = ban tydzień  

 

Spoko xDDD

 

Ojejku bo ktoś mi napisał - "bot", "kręgiel" XDDDDD

 

KoRrNiK,
Wy już ewidentnie nie macie za co banować. Ta kwarantanna powoli wam już wali na dekiel.
 Klaun Szyderca,
A już myślałem że tylko ja mam takie zdanie ;) Trzeba zmienić nazwę na CS-SPINAmy.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram, by @kreglas mógł wrzucić słowa, które pokierowały go ku banowi.

 

PS: Każdy, bezsensowny post, będzie odpowiednio nagradzany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Cre[A]tOr nie jestem pewien ale raczej na serwerze byłem sam więc skonsultowałem to z Protkiem, który jak widać wypowiedział się w temacie i raczej za taką głupotę by mnie nie poparł to raz a dwa nawet jeżeli tak kogoś nazwał przez mikrofon to tak jak mówiłem, mam go zmutowane u siebie na steam bo takich głupot się słuchać nie da (druga Kamila, pasują do siebie jak widać na SS) i też Kamilę mam zmutowane. Gdyby nie zaczęli się kłócić i obrażać na SAY sprawy by nie było.

 

Jeżeli coś się zmieniło i można na serwerze obrażać się nawzajem to wolałbym wiedzieć szybciej o takich zmianach mimo tego że jestem na forum codziennie i ważnych zmian nie widzę.

 

Jeżeli dalej będzie obrażał innych graczy tak jak ostatnio nie tyle co obrażał ale i prowokował DAZa na co jest osobna skarga i rozmowa skończy się to gorzej niż banem na 1h z przedłużeniem na tydzień.

 

Sam dostałem kiedyś bana na tydzień od @Vanilla za prowokowanie które sprostowałem z Nią osobiście ale jakoś potrafię wyciągnąć wnioski i postępować wg zaleceń jakie mi udzieliła by takie sytuacje się nie powtarzały.

 

Tutaj jak widzicie kolesia nie da się ignorować kiedy chamsko obraża innego gracza i nie widzi w tym nic złego. Kamila jakoś skargi nie napisała widać zrozumiała swój błąd...

 

 

kabi.jpg.4d5c28e1ba3e813a00c9102c925acb77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cre[A]tOr napisał:

Do któregoś z Was doszła moja poprzednia wiadomość czy nie bardzo? Masakra.

@kreglas prosiłem Cię, żebyś go olał. BYLI INNI ADMINI NA SERWERZE,  nie mogłeś ich poprosić o reakcje skoro masz konflikt z graczem? Co tu jest skomplikowanego?

@Kabi Ile razy można Ci powtarzać, żebyś nie wrzucał wszystkich do jednego kosza?  Poczekaj na ustosunkowanie się admina do swojego bana, bo jak zwykle emocję biorą Ci górę i tylko Ty będziesz tego stratny.

 

image.thumb.png.2fb253cb63a72f56bad980e494971c66.png

 

No i podejścia takiego jak Twoje właśnie oczekuję. Trochę więcej obiektywizmu. Sam kiedyś miałem admina na kilku znaczących serwerach i wiem, że kusi wykorzystywanie uprawnień do "własnych celów". Uważam jednak, że nie powinno się zbytnio przesadzać, a niestety robi to kręgiel dość często. Pytałem prze dchwilą blanta - "obraziłeś się o to, że nazwałem Cię wczoraj botem?" - gość nawet nie skumał o co chodzi... Ale rozjemca musiał się "wyżyć".

Prototyp... napisałeś w pierwszej wiadomości, że obraziłem moim wpisem kręgla... tylko gdzie? Tutaj jest wlaśnie ten przykład o którym piszę... Ręka, ręke myje. Tylko po co ? Rozumiem, że jesteście kumplami, ale żyjcie i dajcie żyć innym bo te przypierdolki nie są nikomu potrzebne. Amen

ProToTyp,
Cały ton twojej wypowiedzi jest zaczepką i formą obrazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kreglas napisał:

@Cre[A]tOr nie jestem pewien ale raczej na serwerze byłem sam więc skonsultowałem to z Protkiem, który jak widać wypowiedział się w temacie i raczej za taką głupotę by mnie nie poparł to raz a dwa nawet jeżeli tak kogoś nazwał przez mikrofon to tak jak mówiłem, mam go zmutowane u siebie na steam bo takich głupot się słuchać nie da (druga Kamila, pasują do siebie jak widać na SS) i też Kamilę mam zmutowane. Gdyby nie zaczęli się kłócić i obrażać na SAY sprawy by nie było.

 

Jeżeli coś się zmieniło i można na serwerze obrażać się nawzajem to wolałbym wiedzieć szybciej o takich zmianach mimo tego że jestem na forum codziennie i ważnych zmian nie widzę.

 

Jeżeli dalej będzie obrażał innych graczy tak jak ostatnio nie tyle co obrażał ale i prowokował DAZa na co jest osobna skarga i rozmowa skończy się to gorzej niż banem na 1h z przedłużeniem na tydzień.

 

Sam dostałem kiedyś bana na tydzień od @Vanilla za prowokowanie które sprostowałem z Nią osobiście ale jakoś potrafię wyciągnąć wnioski i postępować wg zaleceń jakie mi udzieliła by takie sytuacje się nie powtarzały.

 

Tutaj jak widzicie kolesia nie da się ignorować kiedy chamsko obraża innego gracza i nie widzi w tym nic złego. Kamila jakoś skargi nie napisała widać zrozumiała swój błąd...

 

 

kabi.jpg.4d5c28e1ba3e813a00c9102c925acb77.jpg

Czy kamila zgłosiła Ci wyzywanie ? Wątpie w to. To moja znajoma od dłuższego czasu - chłopczyca - która nie uważa takich tekstów za obrazę, a raczej za formę beki. Zarówno ona jak i ja mamy w tym przypadku duży dystans, którego możesz nie rozumieć. Ale Ty musisz oczywiście szukać pretekstu... wyLUZuj pls. 

ProToTyp,
Nie tolerujemy obrażania, wyzywania innych graczy ! nawet dla"beki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla mnie koniec tematu. Nie ma sensu dowodzic swoich racji bo zwyczajnie jesteśmy na różnych biegunach percepcji. Będę się starał unikać gry razem z Tobą bo mam wrażenie, że na mnie "polujesz".

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu a oni nadal swoje.... Wyluzujcie majty, ile wy macie lat?? Bo na tyle ile macie ustawione to nie widać. 

Szkoda więcej słów na to.. 

 Megi,
Tyle, ile macie ustawione 🤣
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Za każdym razem gdy dostajesz bana za łamanie regulaminu piszesz skargę i za każdym razem skarga odrzucona po dostarczeniu przeze mnie dowodów a ty dalej głupiego udajesz że nic się nie stało... I mi też za każdym razem jak cię banuje ludzie piszą na priv tu cytuje "czemu go nie zbanujecie na stałe ten cham tylko szuka zaczepki i tylko obrażać potrafi" i w przeciwieństwie do ciebie nie zniżę się do poziomu ameby aby wtrącać się w czyjeś życie bo jeżeli ktoś ma bezwartościowe życie to właśnie o innych będzie tak gadał... Nie masz własnego życia nie interesuj się życiem innych.

 

@KoRrNiK nie, zachowanie jakie reprezentuje jest właśnie na takim a nie innym poziomie. to nie jest obraza.

 

@Cre[A]tOr co do AB... mówiłem, gdzieś ma regulamin i dostosowanie się do niego.

KoRrNiK,
No spoko... Reportujesz jego post, że wyzywa Ciebie a sam napisałeś teraz "i w przeciwieństwie do ciebie nie zniżę się do poziomu ameby" - Czyli można uznać, że wyzywasz go teraz od "ameb"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrzę na bansa i jak mógł wbić na aktywnym jak grał na takim samym "nicku + sid + ip" więc jak miał bana na tydzień od prototypa to nie powinien wbić ale wbił więc to jest wina bansa a nie jego i nie nadało mu bana poprawnie.

 

BAN AKTYWNY wbije wtedy gdy ma inne ip lub inny sid np. A tutaj nic z tego się nie pokrywa. 

 

Czyli wniosek jeden bans zwalony i tyle.. bo nie pobiera poprawnie informacji o nałożonym banie, bo jakby było zapisane jego IP / SID to by nie miał jak wbić na serwa.

 

A nie żadne AB sprawdzajcie dokładniej 

 

image.png

IP zamazałem aby nie było, wszystko to samo.

 

 

 Cre[A]tOr,
Tak wiem, sprawdzilem, temat tam ten zamknąłem i dałem ub. Ale gracz ma bana na tydzień nadal.
KoRrNiK,
Ale to są jaja i tak.... Teraz patrząc na ten temat gość dostał bana na tydzień za to, że napisał skargę. Dostał pierwszego bana na godzinę i potem ban został przedłużony na tydzień za to, że napisał skargę.. Nie ma takiego czegoś, leci ub i w tym momencie bo teraz to już jest totalna pajacerka co tu się wyprawia. U mnie nie ma takiego czegoś jak "faworka" jak kogoś nie lubicie lub coś to macie problem i tyle.. Pierwszy ban został nałożony i tyle ban miął i kropka a nie przedłużamy bez powodu.
 SNICKERS,
Polać Ci :D
 Klaun Szyderca,
KoRrNiK jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie... Kiedyś jak dorosnę chciałbym być też taki jak Ty xD
ProToTyp,
Reasumując: obrażam na serwie - dostaje bana. piszę skargę "gnojąc " admina banującego - i przedłużenia bana nie dostane, bo już dostałem bana ?
KoRrNiK,
Serwer to serwer, forum to forum. Forum jest do wyjaśniania spraw związanych m.in. z serwerowymi ( skargi / propozycje / podania itp ) Administracja forum jak i serwerów powinna wyjaśnić sprawę najlepiej a nie najszybszym sposobem "przedłużmy bana i tyle" Patrząc na niektóre osoby to taki sposób byłby najłatwiejszy "yyyy dać ban i tyle koniec temat" - iq = 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ban został zweryfikowany.  Ale to jest skarga... Jakaś decyzja w tej sprawie? @KoRrNiK, @SNICKERS, @NWN_LUZ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem banować gracza który wszedł pierwszy raz, albo wchodzi raz na tydzień żeby tylko się rozładować i być kozakiem w necie, ale stałego gracza. (nie twierdzę że stały gracz nie ponosi odpowiedzialności za własne czyny, ale czasami można przymknąć oko i dać krótszego bana)

Tyle razy mówiłem, pisałem, pokazywałem - nie lubisz kogoś to z nim nie graj/ nie rozamawiaj/ nie słuchaj go (nikt nie wymaga żebyście byli przyjaciółmi)

Tak samo już tłumaczyłem Wam wszystkim, niektórym z osobna - jak chcesz się kogoś pozbyć na siłę z serwera znajdź jakiś lepszy sposób, a nie dawaj banów z dupy :D

 

Jak dla mnie, jeśli dostał 1dzień czy godzinę, ban nie powinien być przedłużany, za pociśnięcie admina na forum powinien dostać co ewentualnie ostrzeżenie właśnie na forum :D 

 Vanilla,
Dokładnie - forum ≠ serwer. Też jestem takiego zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie wytrzymam i też coś napiszę...

 

Co ma kuźwa ludzie forum do serwera??? Ja rozumiem gość dostał bana, wszedł na forum i jedzie po sieci, administracji, po naszych rodzinach itp. No to wtedy to jakiś oszołom i dostaje globala na wszystko i wszędzie. Ale jakieś dziwne przedłużki za forum ?? Gdzie tak naprawde gość wywalił swoją flustrację za niesłusznego, moim zdaniem, bana??? Dziś były dużo gorsze teksty na serwerze i skończyło się na upomnieniu. Non stop osobiście mam podobne lub nawet bardziej "luźne" konwersacje z adminami i graczami na ogólnym i jest wszystko OK. Ludzie ten serwer to LUZOWNIA. Gram czasem z Kabi i nigdy nie miałem z nim problemów, czasem zwrócę mu uwagę a on zawsze się stosuje do zaleceń. Może aniołkiem nie jest, jak większość ma coś za uszami ale ta sprawa to nawet na takiego chama i prostaka jak ja (wiem że niektórzy tak mnie oceniają) jest mocno naciągana. Sam czasem eliminowałem ludzi z różnych sieci bo mi nie pasowali, ale zawsze coś na nich miałem, czegoś się dokopalem a tu ostatnio widzę zupełny brak poszanowania dla użytkowników serwerów. To są ludzie dla których tu jesteśmy, którzy razem z nami tworzą tą społeczność. Jak nie będziemy ich szanowali to niedługo będziemy sobie sami adminowali. Raz, drugi, trzeci może przejdzie to nam płazem ale w końcu ktoś wyciągnie nieodpowiedni kamyczek i stracimy gracza który pociągnie za sobą na inną sieć kolejnych, ci kolejnych i zrobimy lawinę po której się będzie ciężko podnieść. Pewnie sie podniesiemy, @NWN_LUZ wtoczy w sieć kolejne pieniązki... Ale co tam, przecież to nie nasza kasa i nie nasza sieć...

 

Reasumując:

 

 Ogarnijcie się ludzie i nie roztrwońcie sukcesu tej sieci, bo była budowana latami, a stracić to można bardzo szybko. Ja tu byłem, odszedłem i wrociłem. Żałuję że dałem się namówić i odszedłem bo ekipa która tu była i jest, jest najlepszą z którą miałem do czynienia od wielu lat, na najróżniejszych sieciach. Był POLIGON, PCL, Tralala i jeszcze jedna która jeszcze istnieje i jej nie wymienię ale tu jest mega atmosfera. Pilnujmy jej bardzo proszę. 

 

 

Pozdrawiam, czytała...

Krystyna Czubówna

 

ps. Skargę oddalam z powodów proceduralnych i nie zastosowania się do wzoru :D:DxD:ph34r:

 SNICKERS,
Przybij sobie piątke, polej sobie i zrób sobie co tam tylko uważasz :D +++
 Cre[A]tOr,
Cham i prostak zeby Cię określić to mało haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak sobie mysle ze  za pojechanie administracji na forum kara musi byc proponuje taki posty w ktorych gracze nie potrafia sie normalnie wypowiedziec  blokowac z pkt karnym i pisac pw do gracza ze next pkt to blokada na forum i niech zmieni tresc posta tak zeby dalo sie to czytac.

 SNICKERS,
Proszę nie wypowiadać się w zamkniętym temacie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobilem wywód w stronę naszą czyli administracji to teraz coś dla Ciebie @Kabi oraz dla każdego gracza naszej sieci.

 

Jeżeli chcecie coś od nas uzyskać to musicie sie trzymać pewnych procedur i ram które my jako system operacyjny tej sieci ustaliliśmy. Nikt nie pójdzie i nie powie dajcie mi mi 500+ bo ja mam bąbelka na utrzymaniu, albo i 5 bąbelków. Trzeba wdrożyć pewne procedury, złożyć pisma według wzoru i spełniać pewne kryteria, które będą potwierdzone dowodami.

 

Jeżeli ktoś z Was drodzy gracze chce złożyć na nas skargę to wysilcie się. Napiszcie według wzoru, przejrzyjcie dokładnie regulamin, podajcie dokładne przykłady podparte nim. Napisz w odwolaniu że np.: "Klaun Szyderca bardzo często żartuje w ten sposób z innymi graczami i adminami i nie stanowi to dla nikogo problemu, dlaczego ja nie mogę?" Podawajcie przykłady, oznaczajcie tych ludzi zeby się też wypowiedzieli i poparli Waszą wersję.

 

To w jaki sposób zostało napisane to odwołanie woła o pomstę do nieba ale może to tez być precedens który coś zmieni w podejściu naszym i Waszym.

 

Korzystajcie drodzy gracze z wszelkich wzorów które dla Was przygotowaliśmy, one są po to żebyśmy w jasny i czytelny sposób poznali sytuację do której się odnosicie. Te wszystkie rubryczki do wypełnienia bardzo nam pomagają i skracaja czas reakcji. Bo my też jesteśmy graczami i chcemy tez pograć a nie tylko siedzieć "w papierkach". Podawajcie punkty regulaminu które Waszym zdaniem były złamane lub Waszym zdaniem zostały błędnie ocenione jako zlamane przez administrację. Podawajcie konkretne przykłady z odnośnikami do konkretnych graczy.

 

 

@Kabi za formę skargi dostajesz od mojej osoby WARN'a, zostanie on zaraz dodany.

 

Ponieważ jest to według mnie precedensowa sprawa postanowiłem zmienić werdykt i temat zostanie ZAMKNIETY bez orzekania.

Ponieważ teoretycznie niektórzy moga uznać że jest to ponad moje kompetencje to wyjaśnię swoją decyzję jeszcze na PW właścicielkowi sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.