Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]AB


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

"

@Kabi po co my mamy Tobie dawać ub skoro Ty grasz na aktywnym? Jaki sens było  pisać tą skargę? Przecież to jakaś tragedia, jeden gorszy od drugiego. Ta kwarantanna rozumy wam pozjadała, poziom zabawy sięga dna. "

 

Szanowni Pańśtwo,

To, że prototyp napisał o banie na tydzień - rozumiem

Creator napisał za chwilę, że otwiera temat po to, żeby wypowiedział się kręgiel...

to też rozumiem.

Kręgiel się wypowiedział i temat zamknięty. Ja nie wszedłem na serwer po to, żeby się z kimkolwiek teraz przegadywać itp. NIE WIEDZIAŁEM ŻE MAM AKTYWNEGO BANA!

Nigdzie nie pokazała mi się taka informacja... NIGDZIE ! Rozumiem, że gangrena wykonywał swoje obowiązki i zgodnie z regulaminem dał mi perma... Z tym, że jak ktoś sobie sprawdzi dokładnie logi na forum to dowie się o tym, że zaraz po tym jak radziej powiedział mi, że gram na ab to wszedłem żeby to sprawdzić (można chyba sprawdzić godziny logowania na forum i porównać to do tego co powiedział mi radziej) 

 

Wychodzi na to, że mam perma za to, że cisnę z Kamili, która bierze to na żarty.

 

Podkreślam jeszcze raz - NIE WIEDZIAŁEM ŻE MAM AB, a zaraz po tym jak powiedział mi o tym Radziejowiak poszedłem to sprawdzić. Nie chciałem nikomu robić na złość. Proszę o odbanowanie.

 

Pozdrawiam, Kabi

 Cre[A]tOr,
Zamykam to i dodaje do tam tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.