Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]ban


^_-DaZ-_^

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem bana na 1 dzień a dziś się zrobiło 6 i Radziejowak mnie straszył permem że niby gram na aktywnym, a nie zmieniałem ani SID ani IP. Grać spokojnie mogę Adres IP — 89.64.53.80. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany. Więc w czym problem?

Edytowane przez ^_-DaZ-_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu mi pisałeś na steamie, że masz na 6 dni, a i tak możesz grać i chamsko wchodziłeś i uciekałeś ? IMO PERM ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I specjalnie wchodziłeś, żeby wkurwić radziejowiaka... i uciekałeś ...

 Cre[A]tOr,
NIE WYPOWIADAJ SIE TAM GDZIE NIE JESTEŚ POTRZEBNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo powiedział że mam aktywnego i żebym lepiej nie grał bo poleci perm

dlatego uciekłem. 

 

O to mi chodzi: Wczoraj dostałem bana na 1 dzień a dziś się zrobiło 6 i Radziejowak mnie straszył permem że niby gram na aktywnym, a nie zmieniałem ani SID ani IP. Grać spokojnie mogę Adres IP — 89.64.53.80. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany. Więc w czym problem?

 

 Adres IP — 89.64.53.80. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany. Więc w czym problem?

Edytowane przez ^_-DaZ-_^
 Adres IP — 89.64.53.80. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany. Więc w czym problem? Więc nie gram na aktywnym.
 Cre[A]tOr,
ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK EDYTUJ SWOJĄ WYPOWIEDŹ! NIE PISZ KOLEJNYCH POSTÓW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NIE WYPOWIADAJ SIE TAM GDZIE NIE JESTEŚ POTRZEBNY"

"ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK EDYTUJ SWOJĄ WYPOWIEDŹ! NIE PISZ KOLEJNYCH POSTÓW."

 

Albo Grubo Albo Wcale 

 

 

 Cre[A]tOr,
Przedszkole dziś zamkneli?
KoRrNiK,
No tak ;/
 Cre[A]tOr,
W takim razie głęboko współczuję, zaległości juz raczej nie dasz rady nadrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Bo banie na na 1 dzień za ubliżanie mi, opuszczając serwer obrażał mnie dalej - przedłużyłem więc bana do 1 tygodnia.

Bans chyba jest zwalony i nie banuje jeżeli ban jest przedłużony - już tak się zdarzało.

Nie wiem więc jak to traktować czy było to wejście "na aktywnym". choć sam zainteresowany sam napisał że o tym wiedział.

Tym bardziej że ban był nadany wczoraj o 20:06 i nawet ten jednodniowy jeszcze nie minął, nie wiem więc jak mógł wbić na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KoRrNiK, @SNICKERS, @NWN_LUZ to już wasza sprawa, co do Bansa, co do zachowania gracza który sobie samemu nie ma nic za złe. Co do Twojego zachowania, proszenia żeby się uspokoił lub kicki i mute, teraz dostał bana z przedłużeniem. Ja osobiście @^_-DaZ-_^ na Twoim miejscu napisałbym inaczej to odwołanie i przeprosił @ProToTyp za swoje zachowanie a TY piszesz w problemach technicznych ? 

Ja osobiście dałbym Ci bana na 3 dni od dziś dnia, jeśli dalej sie bedziesz zachowywał to perm, weź dla swojego dobra i graczy graj bez mikrofonu. Tyle od siebie, co dalej proszę wyżej o decyzje. 

 

 

 

P.S. Daz chciałbyś sam być tak potraktowany jak Ty potraktowałem Prototypa ? Tylko nie pisz a przemyśl to i odpowiedz zachowaj dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JOKER XD napisał:

@KoRrNiK, @SNICKERS, @NWN_LUZ to już wasza sprawa, co do Bansa, co do zachowania gracza który sobie samemu nie ma nic za złe. Co do Twojego zachowania, proszenia żeby się uspokoił lub kicki i mute, teraz dostał bana z przedłużeniem. Ja osobiście @^_-DaZ-_^ na Twoim miejscu napisałbym inaczej to odwołanie i przeprosił @ProToTyp za swoje zachowanie a TY piszesz w problemach technicznych ? 

Ja osobiście dałbym Ci bana na 3 dni od dziś dnia, jeśli dalej sie bedziesz zachowywał to perm, weź dla swojego dobra i graczy graj bez mikrofonu. Tyle od siebie, co dalej proszę wyżej o decyzje. 

 

 

 

P.S. Daz chciałbyś sam być tak potraktowany jak Ty potraktowałem Prototypa ? Tylko nie pisz a przemyśl to i odpowiedz zachowaj dla siebie. Jakbym miał bana to bym nie mógł wejść ja w każdej chwili mogę sobie wejść. Proszę Joker 1 tydzień masz jestem dobrym człowiekiem.

 

Edytowane przez ^_-DaZ-_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już 1 tydzień masz co chciałeś Joker. Nie ma za co.

 

Edytowane przez ^_-DaZ-_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabi, nie Kabi trzeba to odpokutować albo trzymać jęzor za zębami, myślę że 7 dni dość długo, ale jak na Ciebie nie zbyt z tego co kojarzę:D  Zamykam, dla niepotrzebnego spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.