Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga Kręglarz


alberdzik1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: doN Skurczbyk

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa: inferno

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę kreglas

 

Witam, kolejny żart i jak widzę kolejna skarga na tego Pana.. cs-spinownia działa. Grając zauważyłem gracza który wg mnie wszedł na "txt" napisałem o tym na u@. Admin nigdy nie reaguje na zadne info ode mnie, zlewa wszystko totalnie i wgl szkoda słów. Po czym odpisał inny admin, że na 4fun nie ma txt..  A więc chciałem się dowiedzieć, czemu ja dostałem bana bez ostrzeżenia za "txt" wchodząc na balkon na mapie, na której nawet nie potrzebny podwójny skok aby tam wejść.. Nie mają co niektórzy zadnej organizacji i sprzeczne informacje.. zacząłem pisac zartowlibie z przypadkowym graczem, który się wtrącił, nie ublizajac nikomu. I dostałem bana na dzien. bez powodu, bez odpowiedzi na mojego poprzedniego nieslusznego bana, zadnych wyjasnien, nic...dopiero po banie zanim mnie wyrzuciło napisałem co mi na jezyk naszło, kazdy by wybuchł.. DRAMAT raz sa txt, raz ich nie ma, admin ten i kilku innych olewa sprawy, zaś mnie wywala niesłusznie bez zastanowienia nie pierwszy raz, nie pierwszy admin. Poprzednia sytuacja przyczepiono sie po miesiącu do mojego nicku, który nie mial przeklenstwa i nikogo nie obrazał. Argumentem admina było, że jego córka patrzy jak gra i nie może jej przeczytać mojego nicku.. SERWER 4FUN LUDZIE, OD PARU DNI ZAMIAST BOMBY JEST SKIN DZIWKI I  CO, CÓRCE OCZY ZAWIĄZAŁEŚ CZY PRZESTAŁES GRAĆ ?? Nie pozdrawiam, przestancie być złośliwi a zacznijcie spełniać swoje obowiązki, a nie adminować jak baby z humorami co niektórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

1. nie widziałem, żebyś coś pisał na U@, nie jestem wszystko widzący.

2. jaki admin ci napisał że na 4fun nie ma TXT bo z tego co wiem to nie mamy na serverze admina o nicku "inny".

3. dostałeś bana za TXT na anarchy bo w miejscu którym się wtedy znajdowałeś widać przez ściany i jeżeli był to ban za TXT to raczej TXT są, logiczne?

4. nie ubliżając nikomu? mouse napisał żebyś nie dyskutował, że admin ma zawsze racje (nie zawsze i od tego jest właśnie dział skarg) a ty co napisałeś? no ta chyba że ma downa (załącznik nr1)

i dostałeś bana na dzień i nie bez powodu tylko za ubliżanie właśnie tym powyższym tekstem, odpowiedź na poprzedniego wg ciebie niesłusznego bana zmusza mnie do głębokiego przemyślenia twojej osoby,

nie wiem czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem w tym niesłusznym wg ciebie banie zatytułowanym "TXT" ale to właśnie jest słowo klucz... ban za TXT...

5. no i wychodząc napisałeś "ale typ będę płakał jeb się" a teraz przychodzisz na skargę? xD (załącznik nr2)

widziałeś żeby admin kiedykolwiek kogoś w jakikolwiek sposób obrażał lub wulgarnie odzywał? może dlatego "niesłusznie i nie pierwszy raz, nie pierwszy admin" cię wywala?

 

 

20200609170540_1.jpg

20200609170450_1.jpg

KoRrNiK,
+1 dla 'doN Skurczbyk' we już zluzuj porty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.