Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] kronglas


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kabi

Godzina, data zdarzenia: 22/06/2020 14:50

Mapa: lidl

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: kregiel

Opis sytuacji:

Na mapie lidl siedziałem na dachuj... Mapa ta jest przeze mnie grana bardzo rzadko, ale pamiętam, że chyba z miesiąc temu gdy ją grałem zapytałem admina czy w to miejsce można wejść.

Admin sam sprawdził i oznajmił "nie widać przez textury więc można". Od typa który znowu uważa się za nie wiadomo kogo po raz enty dostaje bana - bez ostrzeżenia. Mam prośbę... zacznij myśleć nad tym co robisz i przestań do chuja być złośliwy. W miejscu w którym siedziałem nie ma żadnej pomocy. Mało tego, gdy ostatnim razem graliśmy tą mapkę sam kampiłeś na murku, który bardziej był texturą niż ten daszek. (przy wyjściu z respa ct zaraz za latarnią). Wystarczyłoby ostrzeżenie, lub ban na 5 minut... ale kurwa nie... musiał się wyżyć i mnie wkurwić. Grałem dzisiaj z różnymi adminami, ale przyszedł pan frustrat i musiał się wyładować. Poproś następnym razem kolegę po fachu, żeby użył uprawnień i sam zdecydował jak wymierzyć karę. Ty po raz kolejny pokazujesz, że robisz to źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to kregiel? Nie ma tu takiego admina 🤷‍♀️

 

Edit: @Kabidobrze wiem o kogo chodzi. Nie musisz go lubić, ale szanujmy się 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi przecież wiesz dobrze o kogo chodzi...

 

 

Nick Kabi
SteamID STEAM_0:0:164428456
SteamCommunity ID 76561198289122640
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana TXT
Wykonano 22.06.2020 - 14:48:34
Długość Bana 3 Godzin(y)  (180 Minut(y))
Wygasa 22.06.2020 - 17:48:34 (2 Godzin(y) 56 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez kreglas
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na [4FUNcoronavirus]CS-LUZownia.pl[GODVip/MISJE/SKRZYDLA/WLASNYPREFIX/RANGI/FREEVIP/STATTRAK/100Hp/SKIN

 

 

 

Mało tego...

sprawdziłem amxBans z kilku ostatnich miesięcy... ban za txt powyżej 30minut to naprawdę rzadkość (od któregokolwiek z adminów)... okazuje się również, że i kreglas jak już daje bany za txt to max 5minut (możecie sami sprawdzić). Jak widać co do mojej osoby poprostu się przypierdolił... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Sugeruję ci wrócić do szkoły i nauczyć się czytać a później pisać, dyktando chyba każde opuściłeś a to bardzo ważny element edukacji.

 

Po pierwsze nie ma takiego admina na którego napisałeś skargę.

 

Po drugie przestań skakać jak małpa gdzie ci się tylko podoba bo mam dość otrzymywania prv że znów odstawiasz swoje cyrki.

 

Po trzecie tam jest TXT bo widać przez ściany które są poniżej. I nie tłumacz się że nie korzystasz z tego że widać murek niżej przez ścianę bo to jest ta sama sytuacja co skrzynia na alexie gdzie się tłumaczą że nie patrzę się za plecy przez murek.

 

Nie wiem czy znasz regulamin forum ale należy tutaj zachować kulturę wypowiedzi a ty widzę masz to gdzieś a przede wszystkim przestań wypowiadać się we własnym temacie jeżeli wciąż nic mądrego nie masz do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, kreglas napisał:

Sugeruję ci wrócić do szkoły i nauczyć się czytać a później pisać, dyktando chyba każde opuściłeś a to bardzo ważny element edukacji.

 

Po pierwsze nie ma takiego admina na którego napisałeś skargę.

 

Po drugie przestań skakać jak małpa gdzie ci się tylko podoba bo mam dość otrzymywania prv że znów odstawiasz swoje cyrki.

 

Po trzecie tam jest TXT bo widać przez ściany które są poniżej. I nie tłumacz się że nie korzystasz z tego że widać murek niżej przez ścianę bo to jest ta sama sytuacja co skrzynia na alexie gdzie się tłumaczą że nie patrzę się za plecy przez murek.

 

Nie wiem czy znasz regulamin forum ale należy tutaj zachować kulturę wypowiedzi a ty widzę masz to gdzieś a przede wszystkim przestań wypowiadać się we własnym temacie jeżeli wciąż nic mądrego nie masz do powiedzenia.

 

Możesz swoje sugestie włożyć sobie w otwór... Prawdopodobnie skończyłem więcej szkół niż ty więc nie pajacuj. Wytykając komuś błędy uważaj, żeby samemu ich nie popełniać bo wychodzisz na hipokrytę (nie pierwszy raz)

 

co do pierwszego... nie podoba mi się twoj nick, wiec piszę w taki sposób... masz z tym też problem ? Może za to też poleci ban ?

 

Po drugie... ch*j mnie obchodzi czego masz dość. Przestań jęczeć jak przysłowiowa baba i weź się do rzetelnego wykonywania swoich admińskich obowiązków. Jak nie chcesz wysłuchiwać to wyłącz komputer. Są miejsca w które można wejść,a są takie w które nie można. Nie ty będziesz decydował czy akurat mam ochotę  wejść na lampę  i strzelić ci w plecy. Wszystko oczywiście w granicach regulaminu, a to, że komuś to przeszkadza i wie, że pisząc do ciebie łatwo cie zmanipuluje i użyjesz uprawnień nawet jeśli nie masz racji... no cóż...

 

po trzecie

Może sam sobie wklepiesz bana za chodzenie po murku na tej samej mapie ? Przecież to dokładnie taka sama sytuacja. Czy może jednak tobie wolno, a innym już nie ? Hipokryzja (o... znowu).

 

Za wypowiadanie się we własnym temacie też mi dasz bana ? Ogarnij się już bo jesteś nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz tylko napiszę o co mi chodzi (specjalnie w osobnym poście, żeby była jasność).

 

1. od innego admina dostałem miesiąc temu zezwolenie na wchodzenie w to miejsce

2. nie dostałem żadnego ostrzeżenia

3. ban na 3h za txt praktycznie nie jest stosowany w żadnych innych przypadkach (można sprawdzić w amxbans).

 

Nadgorliwość, mściwość, chamstwo ? Nie wiem jak to nazwać, ale na pewno nie jest to rzetelne i sprawiedliwe adminowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo ale w mojej opinii jest to txt bynajmniej z tego powodu ze daszek niżej tez nią jest a inaczej na ten 2gi się nie dostaniesz jak przez ten który jest txt  wiec wg mnie ban słuszny  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Sugestie? Wyjaśniłem ci dlaczego dostałeś bana za TXT i dlaczego tam jest TXT ale widzę skończyłeś wiele szkół ale tylko 3 klasy...

Nie podoba ci się mój nick? Mi się twój też nie podoba ale nie pisze do ciebie "KUPI" nie?

 

6 minut temu, Kabi napisał:

Wszystko oczywiście w granicach regulaminu

No właśnie hipokryto xD

 

Za co? za to że na ten murek można bo nie widać przez ściany a tam gdzie byłeś już tak?

 

Nie nie dam ci bana za wypowiadanie się we własnym temacie ale jak widać nie znasz ani regulaminu serwera ani regulaminu forum.

 

Podsumowując jaki awatar taki poziom... Już tu nie zaglądam szkoda mi się kłócić z kolesiem który wiecznie dostaje bany za TXT i wiecznie ma do tego pretensje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale wy macie problemy z tymi TXT. Wywalić kosę z grawitacją + multiJumpa z VIPA i po problemie....

Lub po prostu je zablokować. Macie plugin do blokowania TXT więc czemu tego nie zablokujecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, -pNr napisał:

Przykro mi bardzo ale w mojej opinii jest to txt bynajmniej z tego powodu ze daszek niżej tez nią jest a inaczej na ten 2gi się nie dostaniesz jak przez ten który jest txt  wiec wg mnie ban słuszny  

Oczywiście, że słuszny. Sam nie mam ku temu wątpliwości.

Chodzi mi o to, że nawet wśród adminów są różnice zdań, a niektóre kwestie nie są doprecyzowane w 100%.

Poza tym ban na 3h bez ostrzeżenia... dla mnie to zwykła złośliwość. Nie pisałbym tak gdyby to nie był kolejny raz powtarzany przez tą samą osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabi, każdy admin może za takie samo wykroczenie dać różnego bana o ile mieści się w ogólnie przyjętych normach. Za tekstury jest ban od 5 minut do 3 godzin. I tyle. Admin mógł Cię uprzedzić i tylko tu możesz mieć ewentualne pretensje, ale także w tym aspekcie nie ma obowiązku informowania.

Ban pozostaje a ja zamykam temat.

Kornik - bardzo cieszymy się, że masz nowe i ciekawe pomysły. Przedstaw je Luzowi - na pewno Cię poprze :P Ponieważ jednak nie jesteś stroną tego konfliktu tudzież nie powiedziałeś nic co dotyczyłoby sprawy to proszę Cię - nie śmieć.

 

 Klaun Szyderca,
Od kiedy moderator rozpatruje skargi na admina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja @Matuzalem nie należy do Ciebie ;) TXT należą do opiekunów lub Luz do tego żeby zablokować, jesteśmy dorośli i pierwsze bany są krótkie aby pokazać że serwer jest dla osób myślących dlatego nie blokuje sie TXT ;) Tak wiem zaprzeczenie i potwierdzenie ale dlatego tak jest lubiany :D 7 Banów za TXT za kulturę kilka a oskarżenie odrzucam ja bo sam nie jesteś święty. 21 wygasłych Banów a ten 22 nie bez powodu, proszę Cię trochę samo kontroli a kare na klatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.