Skocz do zawartości

ZLOT LUZOWNI - Mrągowo - Wrzesień - Zapraszamy


ProToTyp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Opiekun Serwera [4FUN]

czyli co odwołujemy ??

w 6 osób to trochę mało, na szczęście jeszcze nie wpłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak chcesz podzielić 4 kobiety i 6 facetów?

 

Dobra... ja już sam nie wiem kto jedzie.... sam pojadę, wezmę 2 osobowy pokój z kobitą. 

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Do niedzieli ogarniemy co i jak może cos się wyjaśni Jak nasza Luźna para nie wywinie numeru to nas Będzie 10 osob spokojnie będą żałować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie tylko ludzie nie dopisali ale i organizacyjnie polegliśmy.

 

Szczerze pisząc to sam się zastanawiam czy jechać.

 

Zastanawiam sie też w jaki sposób mamy podzielić się na 2 apartamenty jak są takie a nie inne proporcje kobitki / faceci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast jechać do Mrągowa wpadniecie do mnie. Zawsze bliżej... Odbiorę wszystkich z pociągu... Zrobimy grilla, mam blisko nad zalew Zegrzyński, można podjechać na strzelnice do Warszawy.

 

@OstraChilli. rozmawiałem z kobitą że możesz nocować u nas ma materacu, chłopaki wezmą sobie hotel obok, wyjdzie im za osobę też ok 60zł za dobę. Ewentualnie namiot, ja jeden mam jak coś ;)

 

@ProToTyp, @NWN_LUZ,

 

@gangrena może wpaść z rodzinką.

 

Zapraszam też pozostałe osoby które planowały być, bez wyjątku ;)

 

Ja mam duży ogród, 2 wielkie ławy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak. Miejsca jest, ustawie dużego grilla, lodóweczka na dworze druga jest.

 

 

Tylko się bawić...

 

20200905_111710.jpg

20200905_111720.jpg

20200905_111734.jpg

20200905_111747.jpg

20200905_111753.jpg

20200905_111810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest tak że jak komuś nie przeszkadza i może się walnąć na jakiejś karimacie czy kocu to można też się walnąć u mnie w domu bo ja mam dwa pokoje i ewentualnie dużą ogromną kuchnię gdzie też można ułożyć ze dwa materace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gangrene juz chyba to oplacil

poczekajmy do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5min spacerkiem od mojego domu jest bar z bilardem, jest obok chińczyk, pizzeria i kebab, jest biedronka 500m od domu...

 

 

Wszystko co potrzeba do dobrej zabawy jest spacerkiem 5 min od domu :)

 

 

Można się wybrać na strzelnicę do Warszawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaun... wszystko fajnie wygląda ale trawę mógłbyś skosić jak robisz zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już opłaciłem i jadę z rodziną, dzieciom obiecałem wypad i niestety jako głowa rodziny nie mogę ich zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety  wszystkimi silami staralismy sie jakos zeby ten zlot sie udal ale 5 osob to stanowczo za malo. Jako ze i tak mam bilety kupione na samolot to Przylatuje do Warszawy i potem jade do Krakowa  gdzi jak ktos chce i ma blisko mozemy sie gdzie spotkac  w piatek w sobote czy nawet w niedziele .Jka ktos che to Zapraszam do krakowa  bede 11-13 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak chcesz to wpadaj do mnie. Zgarniemy tez @OstraChilli., może wpaść @Tp#Franek i @ProToTyp. Zapraszam.

 

W sumie moze wpasc kto chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie no jak pisalem bede w Krakowie Wynajmuje apartament jakis 6 osobowy do spania jak kto by chial  na dwie noce  ale to potwierdze dopiero jutro lub pojutrze bo czekam na odpowiedz tez ze studia  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać Luz jak to wygląda bo może bym wpadł i zabrał po drodze Ostra, Krawata, Aurela i Maksia. W grę max wchodzi z soboty na niedzielę ale to też pytanie do wymienionych powyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.