Skocz do zawartości

ZLOT LUZOWNI - Mrągowo - Wrzesień - Zapraszamy


ProToTyp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

 O ja bede na 1000 procent  juz piatek w Krakowie  czekam tylko na potwierdzenie ze studia bo jak się uda to bym wyskoczył na 3-4 h żeby jakaś dziarke  ogarnac ale kiepsko to widzę Bede rezerwował apartament 6 osobowy chyba koło Wawelu jak dobrze patrzyłem  to nawet imprezkę się potem tam przeniesie xd wiec czekam tylko na potwierdzenie tez od was kto by był .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

dobra ja kupilem nowe bilety bede w krakowie  od piatku do niedzieli do 15  jutro ogarne chyba ten apartament ale czekam na info kto bedzie licze na wizyte osob z krakowa i okolicy nawet na chwile 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja max. XD jesli będzie więcej osób to ja od piątku mogę być bo też tak mam ogarnięte wolne :) jeśli się okaże, że mam być sama to to pierdole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Rezerwacja w Mrągowille anulowana , kasa zwrócona na konta, oficjalnie anulujemy Zlot w Mrągowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Matuzalem przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.