Skocz do zawartości

Klatki


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

@ProToTyp @JOKER XD ogar coś z pluginami bo  cały serwer klat kuje albo połowa serwera to jest nie możliwe żeby 60 % ludzi miało klatki tak od siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Caff ponieważ na innych serwerach jak gram to nie mam Klatek a bany i kicki tylko dostaje na 4fun . Pozdrawiam Kermitek<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Caff wszędzie jest pełno poradników co zrobić i jak zrobić krok po kroku żeby ogarnąć problem klatkowania... CS jest grą z 1999 roku XD nawet ja odpalając po latach przerwy na nowym kompie zauważyłem, że coś jest nie tak...

Trochę chęci wystarczy aby wejść a stary wujek google pomoże we wszystkim : ) Ale takie jest właśnie podejście wielu graczy co nie @<<ZbaKAnY_KeRmiTeK>>? Po co poświęcić godzinę czasu na naprawę błędów na kompie

skoro można wchodzić na serwer i denerwować nie tylko siebie ale i cały serwer : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kreglas napisał:

@Caff wszędzie jest pełno poradników co zrobić i jak zrobić krok po kroku żeby ogarnąć problem klatkowania... CS jest grą z 1999 roku XD nawet ja odpalając po latach przerwy na nowym kompie zauważyłem, że coś jest nie tak...

Trochę chęci wystarczy aby wejść a stary wujek google pomoże we wszystkim : ) Ale takie jest właśnie podejście wielu graczy co nie @<<ZbaKAnY_KeRmiTeK>>? Po co poświęcić godzinę czasu na naprawę błędów na kompie

skoro można wchodzić na serwer i denerwować nie tylko siebie ale i cały serwer : ) Wiem Kreglas że ciebie najbardziej to denerwuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kreglas napisał:

@Caff wszędzie jest pełno poradników co zrobić i jak zrobić krok po kroku żeby ogarnąć problem klatkowania... CS jest grą z 1999 roku XD nawet ja odpalając po latach przerwy na nowym kompie zauważyłem, że coś jest nie tak...

Trochę chęci wystarczy aby wejść a stary wujek google pomoże we wszystkim : ) Ale takie jest właśnie podejście wielu graczy co nie @<<ZbaKAnY_KeRmiTeK>>? Po co poświęcić godzinę czasu na naprawę błędów na kompie

skoro można wchodzić na serwer i denerwować nie tylko siebie ale i cały serwer : )

Problem nie lezy po stronie uzytkownikow skoro klatki ma 3/4servera.. Znow pewnie jest za duzo pluginow i trzeba to oczyścić tak jak to luz zrobil ostatnio po zebraniu.. I nagle peoblem znikl... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Ligaliero problem nie znikł i nie zniknie, sam wiesz, że dużo gram, po tym jak @NWN_LUZ wywalił sporo pluginów gra zrobiła się dla mnie i sporej ilości graczy, że się tak wypowiem, z "lepszym i stabilnym" netem płynniejsza.

Później znów pluginy włączane/wyłączane a nawet wymieniane ale cały czas było tak samo tylko ta płynność znów straciła jakość. A od kiedy @KoRrNiK zrobił aktualizację czy też powiedzmy że wgrał wszystko

"od nowa" już w ogóle jest lepiej. Dużo ludzi klatkuje to fakt ale zauważyłem tendencję, że tacy graczy jak np. wypowiadający się wyżej @<<ZbaKAnY_KeRmiTeK>> jak klatki miał tak ma i to nie są klatki od serwera :D

A dużo osób które są ostatnio często wywalane za klatki to osoby które albo mają kiepski net, albo mają kiepski sprzęt (chociaż naprawdę nie wiem jak można mieć kiepski sprzęt do tak starej gry) a nawet jest jeden gracz

który gra na 60fps a tych klatek u niego nie ma ale za to dobry stabilny net :) sam osobiście doświadczałem problemów na każdym serwerze i samo wyłączenie vsync już daje naprawdę wiele ale tak jak mówiłem najlepiej

jest zrzucić winę na serwer :) zwróć uwagę też że osoby które klatkują zazwyczaj z ich pingiem dzieje się taka przypadłość że skacze im minimum o 50% nie cały czas ale momentami koleś gra z pingiem 50 nagle mu skacze 75

czy też z 40 na 60 i to nie jest wina serwera tylko ich neta... Jak się niektórych pytam jakie mają łącze kabel/wifi odpowiedź... wifi... Swego czasu też miałem problem typu: gram i nagle mnie wiesza i odwiesza nawet sobie nie wyobrażasz

ile telefonów i kłótni z dostawcą miałem że net mi ścina a oni twierdzili że po ich stronie wszystko ok ale mogą wezwać technika i jeśli wykaże że błąd po mojej stronie to będę musiał zapłacić za wizytę, oto co się stało:

 

za pierwszym razem jak przyjechał chwycił kabel od modemu i szedł "po kablu" okazało się że kabel wcisnął się w róg drzwi i został wygięty przez co robiły się krótkie przerwy...

solucja? wycięcie uszkodzonej części kabla i złączka czy cholera wie co żeby je połączyć ponownie zamiast wymiany całego kabla.

 

za drugim razem jak zmieniałem neta z 250mb na 500mb okazało się że KIS nie jest wstanie przerobić takich prędkości dlatego mnie blokuje zwykły antywirus...

solucja? reinstalacja KIS 2016 na KIS 2018 :)

 

za trzecim razem jak zacząłem znów doświadczać problemów z grą wystarczyło zrobić aktualizację nie tyle co samego hardware (karta sieciowa + grafika) ale dodatkowo płyty głównej (z tym ostrożnie)

 

tak czy inaczej 90% problemów to wina po stronie gracza nie serwerowni... bo serwer powinien się rozwijać i oferować graczom masę dodatków by urozmaicić grę a nie cofać się bo jest garstka osób które zamiast

poświecić (jeżeli wiedza jest znikoma) chociaż ten jeden dzień by poszukać na google rozwiązań i doprowadzić swoją maszynę do porządku :) ja jak zacząłem szukać informacji na temat

"jak wyciągnąć więcej fps/stabilne nie spadające fps" znalazłem dość interesujący acz kontrowersyjny poradnik... KUP LEPSZĄ KARTĘ GRAFICZNĄ!!! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kompa slabego i neta nie mam w cs gra mi plynnie chodzi na 250 fps a tu jest mapa ze wszystko jest ok plynnie a jest mapa że tnie tak ze awp do rąk nie biore😂😂 i tak np dzis na laku wiekszosc miala problemy i protek poruszal temat z luzem, ktory niestety byl afk😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Są mapy które zżerają fpsy np eldo sam tam miałem spadki fps o 30% ale już nie pamiętam kiedy bo już jest stabilnie od dłuższego czasu : ) tak czy inaczej ogarnięcie własnego kompa na pewno nie zaszkodzi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kreglas  Nadal ludzie klatkuja od rana do wieczora już nie wiadomo kogo kikować @JOKER XD ???? jak tam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

rate 100000

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

fps_override 0

fps_max 101

ex_interp 0.01

 

@Caff najlepiej żeby wpisywać w tej kolejności, jeśli dalej będą klatkować to wina ich neta/kompa lub nie wpisali...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Caff ja nie jestem od spraw tego typu a Klatki mają ludzie bo są Leniwymi pierdami którymi nie chce sie nic wpisać nawet w google niestety. Jeśli stracimy leniwych ludzi mówi się trudno zostaną Ci którzy potrafią i będzie to fajna płynna gra :D coś za coś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.