Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] awp_one bez kupowania broni !? :D


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kabi

Godzina, data zdarzenia: 26.08.2020 00:42

Mapa: awp_4one

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę ligaliero

Opis sytuacji: mapa awp_4one jest wybierana często dlatego, ponieważ jest mapą awp, ale w jednym miejscu można kupić broń. Jeśli ktoś tego nie wie to niech poczyta o tym gdzie i w co gra,a  nie banuje bez sensu i to w takich godzinach, gdzie każdy gracz jest na wagę"złota"

 

no sorry... ban na tydzień bo chłop sobie ustala własne zasady na mapie ? zabiłem go z kosy i się musi  mścić ? Wielokrotnie znajdowany był kompromis pomiędzy graczami, którzy lubią grać mapy awp vs tacy ktorzy ich nie lubią. tym kompromisem jest awp_4one, ale pan ligaliero tego chyba nie kuma...

 

Co za kompromitacja....

 

 

Edytowane przez Kabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProToTyp, @Vanilla, @JOKER XD

 

Można biegać na mapach AWP z inną bronią czy nie? Bo ja się spotkałem z różnymi informacjami na ten temat nawet wśród adminów.

 

Pytanie też czy w tym wypadku na tej mapie nie jest to bug? Bo skoro można kupić tylko w jednym miejscu to może ktoś to przeoczył jak stosował ograniczenia.

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to chodzi na tej mapie... kupowanie broni specjalnie jest ustawione na środku mapy... trzeba dobiec zanim Cię zabiją i wtedy możesz kupić. Podobnie jest na różnych mapach typu aim. To tak, jakby ktoś kwestionował awp na mapie aim_map... bo przecież jest ukryte na boxach, a nie leży na ziemi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Klaun Szyderca tylko na awp_map admini nie zwracają uwagi czy ktoś lata z inną bronią jak awp bo tam jeszcze nikt nie usunął tej strefy która daje możliwość każdemu zakup wszystkich broni.

 

Co do skargi...

 

awp_4one = inna broń jak awp = kick/ban

zależy od admina a tu mnie tak długi ban akurat nie dziwi dla kogoś kto wiecznie kampi tylko na mapach awp kampić nie potrafi jakoś xD no i fakt wyciągania wniosku że tak długo ban to za to że "mści się za kosę" już w ogóle mnie rozwala hehe jakiś dowód na poparcie tego argumentu?

 

Kompromis faktycznie jest cały czas między graczami którzy nie szukają DZIURY W CAŁYM a ty do takich nie należysz...

 

awp_4one wg ciebie jest kompromisem wśród map awp i że tam można kupować inne broń jest żałosnym podsumowaniem chyba że chodzi ci o to że tylko ty znasz to sekretne miejsce gdzie można robić zakupy więc jest wszystko wg ciebie ok? XD

 

Nie kompromituj się xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kreglas napisał:

@Klaun Szyderca tylko na awp_map admini nie zwracają uwagi czy ktoś lata z inną bronią jak awp bo tam jeszcze nikt nie usunął tej strefy która daje możliwość każdemu zakup wszystkich broni.

 

Co do skargi...

 

awp_4one = inna broń jak awp = kick/ban

zależy od admina a tu mnie tak długi ban akurat nie dziwi dla kogoś kto wiecznie kampi tylko na mapach awp kampić nie potrafi jakoś xD no i fakt wyciągania wniosku że tak długo ban to za to że "mści się za kosę" już w ogóle mnie rozwala hehe jakiś dowód na poparcie tego argumentu?

 

Kompromis faktycznie jest cały czas między graczami którzy nie szukają DZIURY W CAŁYM a ty do takich nie należysz...

 

awp_4one wg ciebie jest kompromisem wśród map awp i że tam można kupować inne broń jest żałosnym podsumowaniem chyba że chodzi ci o to że tylko ty znasz to sekretne miejsce gdzie można robić zakupy więc jest wszystko wg ciebie ok? XD

 

Nie kompromituj się xD

 

 

Dlaczego mnie nie dziwi, że akurat Ty komentujesz mój post i to w taki sposób ? :D

 

Przecież nie jest żadnym sekretem to, że można kupować broń na środku... chyba, że ktoś gra pierwszy raz to może go to dziwić. 

 

"awp_4one = inna broń jak awp = kick/ban" - od kiedy tak jest ? Trochę już tutaj gram, i nigdy o tym nie słyszałem... tym bardziej, że i adminom zdarzało się tam kiedyś broń kupić.

 

Trochę wybiórcze podejście do tematu imo.

 Klaun Szyderca,
Nie za bardzo rozumiem Twoja uwagę do mojej osoby. Jestem bardzo neutralny do Twojej osoby... Może az za bardzo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

ProToTyp,
Ban skrócony do 24h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sam napisałeś "o tej godzinie każdy gracx jest na wagę zlota".. Gdy ty wybiegles z ak wiekszosc w ct zaraz była poirytowana i ludzie pisali na u@ i zaczeli wychodzic.. Dostales ostrzezenie na y@ potem bana na 5min, ale nie wielki Kabi wrocil po 5min i pokazal co sobie o tym mysli i dalej biegales z ak... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [N.D. ⊗] awp_one bez kupowania broni !? :D
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.