Skocz do zawartości

Propozycja - turniej


Kostanty

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle, Administracji jak i wszystkim użytkownikom ,  chciałem zaproponować możliwość rozegrania na serwerze 4fun mini turnieju. W konfiguracji np. 5 vs 5 wzorem turniejów rankingowych ( ewentualnie w innej liczbie np 2 vs 2, 3 vs 3 ect)  , ale z tą zmianą iż składy zespołów zostały by wybrane drogą losowania ( w sensie możemy losować albo stworzyć na podstawie rankingu listę i parować zespoły np 1 zawodnik w zespole z ostatnim itd ) , a nagrodą główną uścisk dłoni prezesa ;) p.s oczywiście pozostaję do uzgodnienia kwestia zasad dozwolonych modyfikacji ale jest to do ogarnięcia. 

Dla przykładu zespoły zmierzyły by się w trzech konkurencjach 

 

Mapa Typu aim - np AWP map albo Snow ( jako wariancję możemy ustalić że gramy tylko na pistolety albo shotguny ) 

Mapa Tybu odbicie zakładników  np Office albo Max ( możemy też tutaj zmodyfikować zasady aby było ciekawiej ) 

Mapa Trybu z bombą - np Dust albo Nuke j/w 

 

A formułę proponuje Best of 2 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie powiem propozycja ciekawa jak najbardziej pisze się jakby wypaliło :)  POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcią bym pyknął . Taki evencik  w weekend jak najbardziej . Ew jakieś nagrody jak luz coiny czy np VIP czy slot na jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie spoko, tylko trzeba by sie zgadac z terminem i jakies losowanie teamow, najlepiej zrobic zapisy i wylosowac kilka teamow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to aby pyknąć coś w weekend ? (Sobota 20:00) ,wiadomo musi się pojawić min. 10'ciu chętnych ....   Myślę że nie będzie z tym problemu :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje, najlepiej zeby byc okolo 19:30 na discordzie i sie jakos podzielic :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vanilla napisał:

Podstawowe pytanie - macie serwer? :pepeHehe:

Mają, tylko jeszcze  nie złożyli podanie o założenie hasła na 4FUN :> :victory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Propozycja - turniej
  •  impowered zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.