Skocz do zawartości

[BAN ✘] Vol. 2


N[e]wb[i]

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, cytując:

Po burzliwej dyskusji w gronie adminów 4funa kolega @N[e]wb nie otrzymuje UB.

 

Jakiej dyskusji? Na temat czego? Dałeś mi bana i nie podałeś żadnych dowodów, że gram nieczysto, zejdź gościu na ziemie, ban jest za to, bo niby LUZA obraziłem na chatboxie i sie chłop zdenerwował, bo ktoś tu kabluje kłamiąc Właścicielowi serwerowni, a wystarczy przejrzeć chatboxa z dnia 19.09 po godzinie 21;00, bo można tak uczynić i tam czarne na białym jest, ale mniejsza o tym.

Tutaj link do odwołania gracza iku:

 

A tutaj dowód, że ja jestem czysty:

http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=3280

 

O co chodzi? O to, że ja miałbym podobny pogram,  gdybym rzeczywiście miał niebiesko/czerwone czy tam inne modele, ale jeden screen wyszedł u mnie, więc nie mam takiego programu, więc dziękuje iku, bo chłopcy  mogli zobaczyć jak to wygląda +/-.

 

http://prntscr.com/uop2id Tutaj strzeliłem sobie ss'a własnego z gry na serwerze X i widać jakie to niebieskie modele, no naprawdę ktoś palety barw chyba nie odróżnia, a daltonizmem tego nazwać nie można.

 

Więc gdzie te dowody @Ligaliero  i o czym tak dyskutowaliście powiedz mi? Chyba do którego tu kolejnego uczciwego gracza sie dopieprzyć.

 

Proszę o UB, bo gram tu od 4 lat, od 4 lat czysto, od 4 lat na steamie, który mam DZIĘKI TEJ SIECI I @NWN_LUZ , który dał mi go osobiście, doceniałem to i doceniam.

Dlatego proszę o rozpatrzenie tej sprawy, a Ciebie @Ligaliero ostatniego zapytam o zdanie.

 

PS: @NWN_LUZNigdy i nigdzie Cie nie obrazałem, nawet wtedy kiedy PapaSmerf zrobił reaktywcje Elity i miałem chwilową rozłąkę z tą siecią, nie wiem który taki dwulicowy CI oczy mydli, ale udaje mu sie, a ty mu wierzysz. Tak ja wyżej napisałem, przejrzyj sobie chatboxa z dnia 19.09.

 

Jak temat zostanie zamknięty przedwcześniego przez kogoś nie z rangą CZERWONĄ to znaczy, że jestem niewinny, a dlatego, że jestem niewinny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak werdykt Luza o banie, jeśli chcesz mogę zmienić na powód do pieca ode mnie czy od kogoś z czerwonych, dodatkowo zachowanie z chatboxa jak i tutaj. Decyzja podjęta i mówimy Ci do widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.