Skocz do zawartości

KSW I POWROT KHALIDOWA/ GAMER W UFC!


szymiK

Rekomendowane odpowiedzi

A witam witam . Widzę że to parę osób interesuje się światem mma i ogólnie sportów walki jak i nie tylko więc maja dyskusja z mojej strony . Jak zapatrujecie się na powrót Khalidowa w rewanżu z Askamem czy to juz czysty cash fight czy khalidow nam jeszcze pokaze jak widzicie go po takiej przerwie.  Nie widując go w ogole na social mediach na żadnych mocnych sparingach czy przygotowaniach oraz jak w tytule jak nasz Gamer ? Czy ma szanse być naszym Jankiem w wadze lekkiej ? Co sądzicie?? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego wątku no to wiadomo czysty skok na kase😂😂 Walka pierwsze totalnie jednostrona w pelnym wymiarze, khalidow nie mial podjazu do Askama, zakladal mu swoja oopisowa dzwinie na noge, a ten nic sobie z tego nie zrobil. W latwy sposob wykorzystal przewagę sily i przelezal go wiekszosc czasu i wygral czy efektowanie to bym nie powiedzial dupna walka jak na main event.. Takze myślę, że i tu bedzie podobnie, pomimo to jest jakas nadzieje mała że Mamed zaskoczy i soonczy go orzed czasu czego mu życzę 😁 Bo Askam to taki lamusek podobnie jak Norman Palka... Dla mnie ta walka ma taki sens jak walka kolecki vs Juras😂😂😂

Co do drugiego wątku no to cholera wie w sumie wiadomo w KSW nie było na niego mocnych... No ale ostatnia walka bardzo slaba w jego wykonaniu.. Poprzednia z Normanem lepsza, ale Pałka za duzo też nie pokazał tylko pierdzielil pod publiczke nawet wagi nie potrafił zrobic😂😂😂😂 Może być jak z Jankiem na starcie w UFC, że szybko go negatywnie zweryfikuje oktagon, no ale oby nie trzeba trzymać kciuki za Polaka rodaka😋 Troche szkoda, kontuzji Musaeva bo to by byl dobry sprawdzian przed UFC.. No ale jak dla mnie to tylko bylo dla wypromowania walki, a koniec koncow i tak mialo do niej nie dojsc by rusek nie mial porażki na koncie😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolecki Juras to tylko walka dla Jurasa na hajsik i wybicie KOleckiego to czysto oczywiste . Ale mamedzik nam sie zepsul racja . Gamer jak to gamer Jest w gazie ale jestem ciekaw jak wyjdzie jego walka , 1 walka plus mega stress moze byc ciezko ale to champ @Ligaliero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Champ nie champ przed walka z ziolkowskim moze i dla zachowania pozorow gadal jaki to ma najwiekszy peak formy i jak ty zaisty pojedynek nie bedzie.. Po czym po walce gadal zupelnie co innego bo wiedzial, że za dobrze się nie pokazał... Mial wrocic do tego jak walczyl max 3 walki na rok by mial takzwany glod walki a tu ile minelo z 2 miesiace 2.5? Myślę, że to tez moze być problem.. 1 walka w ufc za granica pewnie juz takoe az wsparcia na trubunach tez nie bedzie +nie wiem nie moge sie doszukac gdzie walczy czy tam jakos nie bedzie problemow jak u Janka ze tryb dnia musial zmieniac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie wiem . No z ziolkiem mi się wydaje że za bardzo zlal temat i myślał że to formalność tylko ze Ziółkowski go zastępuje z miejsca bo tez kosior z niego 

Mocno ufc może go zweryfikować zależy dużo od głowy sam widziałeś jaknjaken już był na wylocie chwilowo z ufc a odpalił i ma pas @Ligaliero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :D Zobaczymy wszystko tu od głowy zależy... A co do ziółka czy tak zlał to nie wiem ile tam tydzień przed dopiero się dowiedział o zmianie a musaeva rcazej nie zlewał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A samo podejście zapewne aiw zmieniło.  Był nastawiony na musaeva a ziolka raczej nie cenil na mega zagrożenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zdanie co do walki Mameda, to askham go przetrzymywał w parterze bo by go Mamed zdominował w stójce. Ale nie widze teraz jego wygranej, Mamed się już wypalił jak i Mańkowski. Gamer kocur, ale kolejna niespodzianka na UFC bo jego rywal odpada przez "covid"  a czy mu już kogoś dobrali to niewiadomo, podobno zostaje w karcie walk, ale nie widziałem nic jeszcze czy mu znaleźli innego rywala,a czasu coraz mniej do przygotowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Gamer walki nie wezmie szkoda bedzie glupio stracic swoj score.. A co do mankowskiego to kurla stary juz dziad😂😂😂 niech tam se kariere na yt kreci.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na jego miejscu bym odpuścił z walką bo szkoda by faktycznie miał dostać na dziure w pierwszej walce. A Borys już nawet w TVN TURBO prowadzi program hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.