Skocz do zawartości

GRUPKA MOBIILNA ?


szymiK

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko . Ostatnio rozmawiając tak na boxie pomyślałem czy by nie otworzyć grupki na messengerze . Popisać ,pośmiać się , wrzucić coś głupiego oraz ugadać się na gierkę . Wystarczy w razie nocnego spamu wyciszyć powiadomienie z konwersacji i w sumie każdy ma pod ręką co się dzieje na bierząco itp .Bo discord jest ale nie za bardzo widzę tam się dzieje a jednak messenger jak by nie patrzec caly czas w dłoniach większości i moim zdaniem sporo więcej by mogło sie dziać :) Ktoś chętny na takie coś czy waszym zdaniem głupota ? Jak sądzicie ? Kto był by chętny ?

Edytowane przez szymiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł, ale tak jak w/w Pachtek nadmienił powinny obowiązywać nicki z Luzowni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft chyba tu komus za reklame płaci 😂😂😂 My juz stare dziady na discorda nas nie skusisz😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie hahah . My to już stare przyzwyczajenia wiec juz za późno 😄. Kto chcial to już jest 🤭😊😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ligaliero napisał:

Microsoft chyba tu komus za reklame płaci 😂😂😂 My juz stare dziady na discorda nas nie skusisz😂😂😂

 

Wstydź się. Reprezentujesz sieć i nawet nie przekonujesz do używania "NASZEGO" Disco; ok boomer. :reading:

 

:jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już szczyt lenistwa by nie chcieć pobrać Apki. Też nie byłem na początku przekonany do tego programu. 

 

Tj. Vanilka pisze Pierwsz oznaką bycia Boomerem to niechęć do czegoś nowego. :D

Discord mógłby w zupełności zastąpić forum, w dodatku jest bezpłatny i masz go w telefonie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet discorda na telefonie, ale praktycznie nie korzystam.. Za to z messengera korzystam na bieżąco... Co teraz mam namawiac wszystkich znajomych by przeszli na discorda?? To apka nie dla naszego ppkolenia juz.. Wiekszosc ode mnie woli sobie na team speaku posiedziec.. A jesli juz mowimy o przyszlosci to discord nie zawojuje rybku teamsy to zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie byłeś, gówno wiedziałeś. :D Co ty możesz wiedzieć jak tylko w Csa grasz i community serwerowe ogranicza się do forum. :D

Vanilla chciała to zmienić, postawiła discorda  ale spotkała się z brakiem entuzjazmu z 'waszej' (czyt. Użytkowników luzowni) strony by rozbudować trochę community i mieć kontakt nie tylko w grze.

Widocznie społeczność cs1. 6 wystarczy tylko forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z rego co wiem moze sie myle, ale w wiekszosci nasze spoleczenstwo w tym celu korzysta z facebooka.. Kiedys grono czy tam nk... I ciezko bedzie Ci to zmienić... W dupie bylem gowno widzialem powiadasz.. Tak jak mówiłem discorda mam i korzystam malo bo malo, ale co nieco o apce wiem.. To ze jest mega hajpowana orzez mlode pokolenie nie sprawi, ze te starsze nagle zacznie z discorda korzystac bo starycj drzew sie nie przesadza jak to powiadaja😂😂😂 tyle ode mnie nie bede sie juz więcej produkowal.. Ale jak widać po konwersacji którą założyliśmy 2 dni temu bardziej ta forma komunikacji ludziom na luzowni odpowiada.. Tak sam mozesz sobie popisac jak i pogadac na czacie glosowym wiadomosci sie zapisuja mozesz wysylac pliki, fotki, memy co  chcesz.. 

Edytowane przez Ligaliero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj penq penq - człowiek chce tylko sprawdzic czy pujda ludzie na cos takiego jak mesenger grupa itp  a  ty go negujesz i jedziesz jakims discordem  , potem  stawiasz luidzi cs ze tylko forum - forum to moze tobie wystarcza do komunikacji  - bez obrazy 

 

 

7 godzin temu, penqu napisał:

Widocznie społeczność cs1. 6 wystarczy tylko forum. :)

Widocznie nie bardzo tylko na forum bo jakby nie było  w realu tez jestesmy wstanie sie spotkac czego dowiedlismy niejednokrotnie  -- pozdrawiam . wiecej spotkan w realu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Rozumiem ze vanilka chciała dobrze . Wyszedłem z inicjatywa messengera bo jest dla mnie jak i dla większości milsza i przyjemniejsza w korzystaniu apka z której korzysta człowiek na codzień.  Jak ja założyłem miało to ja celu zastąpienie nudy pośród dnia i wiadomo lepsza integracje z ludźmi z którymi śmiejemy się na serwerku może wbić każdy pisałem.  Tu się pośmiejemy powrzucamy fotki z roboty z gry nie ma żadnego regulaminu ani nakazów zakazów.  Każdemu to bardziej pasuje nie rozumiem czemu probojecie na siłę wymuszać od nas korzystania z tego jeżeli i tak rozmawiamy w grze.  Rozumiem że włożyłaś w to vanilka trochę pracy ale rozmowa na cs wystarczy póki co i grupka na msg tez . Każdy z tego korzysta śmiejemy się żartujemy w ciągu dnia i jest spoko . Po prostu to jest komunikacja z czilerka dla nas i wygoda tyle 

 

 

@penqunie rozumiem czemu spinasz się do.ligi . Jako jedyny . Każdemu jak widać spodobał się w ten pomysł póki co się sprawdza nikt nie narzeka wręcz jest zadowolony.  Nie wymuszaj od ludzi, bardzo dużo osób wyraziło chęć bo im tez to pasuje i tyle koniec tematu dla mnie . Nie ma co się spinać w takim temacie gdzie to miało nas zbliżyć i bardziej Zkomunikowac a wy tu robicie jakieś awanturki i podziały czilujcie ludzie ;)

 

 

// korrnik masz opcję edytuj :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.