Skocz do zawartości

[UB ✔] Ub insane.


insane.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałem żadnego demka, ale jeśli ban był za bh to mam swoje demko, na którym widać jak to robię i o co chodzi. To nie są skrypty tylko dzięki podwójnemu skokowi da się tak odbijać fajnie. Wystarczy scroll i spacja ;v 

https://www111.zippyshare.com/v/gaFL3Mfh/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ligaliero proszę o dowody i rozpiskę ;) 48h :D 

 

Konta należące do CIEBIE !!!! @insane @Insane^ @insane. @insanity @insejn @InserT czy mam szukać dalej i ja bym zostawił tego bana za spam kont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie pierwszy raz na tym serwerze gram a mój nick nie jest wcale jakiś uniwersalny jedyne moje konto to to z którego teraz piszę lol XD W nosie mam tamte konta one nie są moje, sprawdzaj sobie IP czy coś i mnie nie rozśmieszaj. 
 

ej na faktycznie jedno konto może być moje ale skąd mam to wiedzieć jak ja nie grałem dobry rok 😂 co nie zmienia faktu, że ma się to nijak z banem na serwerze

Edytowane przez insane.
 JOKER XD,
Ma się tak samo jak Twoje kłamstwa, mogę udowodnić że to Twoje konta adresami IP a nawet więcej. Najpierw nigdy tu nie grałem a odwołania od bana to jest 3... Forum jest to integralna część serwera, ja osobiście daje kary z forum na serwer. Pozdrawiam i proszę czekać na werdykt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www10.zippyshare.com/v/W9IaeUsR/file.html

 

Moim zdaniem kolega popiernicza na abh. Pierwsze 2 rundy, potem w 3 jest afk, a w 4 znów w zaczyna tańce po calej mapie. 0 pomyłek niczym maszyna...

 

Dziwnym trafem troche popatrzylem na ciebie chyba nawet wczoraj na nuke i cos tam skakales, ale dalekie bylo to od tego co robileś dzisiaj . Całą noc na KZ siedziałeś??  @KoRrNiK@CZOKOMOKO wy tutaj najlepiej temat ogarniacie wasze opinie będą mile widziane

Edytowane przez Ligaliero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie Cię nauczę jak to się robi a powiem Ci, że jest to banalnie proste. Na tej mapie na której dałeś mi bana uczyłem mousa jak to robić dlatego ciagle skakałem a nie grałem normalnie. Pisaliśmy na stramie i mogę wstawić ssa z rozmów hehs. To nie jest żadne abh tylko konieczny podwójny skok i bind na kucanie ustawiony normalnie w opcjach gry na scroll w myszce.  Mogę chętnie pokazać i Ci wytłumaczyć na jakimś discordzie 😂 ale jak mam dostać bana za to, to No kurde bez jaj XD to nie są żadne cheaty 

/// Praktycznie całe demko z 3 osoby i widać tylko, że sobie skaczę... mogłeś dać to z 1 osoby to wtedy widać scrollowanie :D 

 

Może napiszę taki poradnik jak to zrobić bo zaraz się okaże, że banicja będzie a to nie jest żaden skrypt XD 

 

Warunek konieczny - 2 skoki bez tego nie da się tak odbijać, wyskakujemy najlepiej z 2 skoków od razu + na kosie ze speedem bo szybciej się leci wtedy, odpadając na ziemie klikamy spację i scrollujemy w dół nie trzymając W tylko klikając A/D tak jak na serwerach bh. Proste. Polecam poćwiczyć bo to serio łatwe, może nieznane ale ja się nagrałem na codach z 3 skokami i nigdy za to bana nie dostałem ;v

 

///+ nagranie jak to wygląda z 1 osoby - demonstracja akurat na codzie i klasa z 2 skokami ;d jakby to było abh to bym się nie zatrzymywał na rampach ;v - https://www29.zippyshare.com/v/6pgxBxxp/file.html

 

sorka, ze pisze pod swoim ub

Edytowane przez insane.
 Ligaliero,
Z tego co pamietam krecilem z pova 1 os i 3 os
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pisać co chcesz, mojego zdania raczej nie zmienisz.. Tempa nie wytracales na rampach na alexandri i widac to na demko raz tylko wytraciles obijajac sie o sufit przed bs... Czekamy na werdykt administracji wyższej tyle w temacie @KoRrNiK @SNICKERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.