Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Unban


0bit0

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o unban. Sądze iż mój przypadek jest niesprawiedliwy ponieważ jedni dostają za to kicka a ja dostałem na cholera wie ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój ban już dawno wygasł . Dostales bana za wielokrotną próbę wejścia na serwer.  Musisz troche poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
3 minuty temu, Undee_Beatz napisał:

Twój ban już dawno wygasł . Dostales bana za wielokrotną próbę wejścia na serwer.  Musisz troche poczekać...

 

@Undee_Beatz Niee xD

 

@JOKER XD jak będzie to ogarnie bo jest w temacie :)

 

 

  

12 minut temu, 0bit0 napisał:

Prosze o unban. Sądze iż mój przypadek jest niesprawiedliwy ponieważ jedni dostają za to kicka a ja dostałem na cholera wie ile

 

za obrażanie graczy od "kur*" jak cię zabiją nie ma tylko kicka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kreglas napisał:

 

@Undee_Beatz Niee xD

 

@JOKER XD jak będzie to ogarnie bo jest w temacie :)

Aaaa ok spoko :) myslalem że chodzi o wieczny problem za wielokrotną próbę wejścia hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi pokazać Panie Kreglasie gdzie obrażałem Ciebie. 

W prywatnych napisałeś ze wyzywałem Ciebie od pajaców. Śmiało, udowodnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Vanilla przez mikrofon wyzywanie od "kur*" na serwerze byli też inni admini którzy to słyszeli ja powiedziałem, że się tym zajmę żeby nie było znów WIELU BANÓW NA RAZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kreglas napisał:

@Vanilla przez mikrofon wyzywanie od "kur*" na serwerze byli też inni admini którzy to słyszeli ja powiedziałem, że się tym zajmę żeby nie było znów WIELU BANÓW NA RAZ.


Oki - kto potwierdzi? Zaproś owych do tematu. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że nie jesteś jedynym adminem który to słyszał, to proszę zaproś tych co słyszeli. Dobrze, sorki nie wiedziałem.

Edytowane przez 0bit0
spam
 Vanilla,
Używaj opcji "edytuj"; nie pisz posta jednego pod drugim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
14 minut temu, 0bit0 napisał:

Proszę mi pokazać Panie Kreglasie gdzie obrażałem Ciebie. 

W prywatnych napisałeś ze wyzywałem Ciebie od pajaców. Śmiało, udowodnij :D

 

Cwaniaka zgrywasz bo wiesz, że mikrofon się na HLTV nie nagrywa? : )

Otóż na serwerze był sam właściciel sieci @NWN_LUZ który słyszał to jak obrażałałeś od "kur*"

też był @madmax_jaworzno który potwierdzał owe zachowanie, zapewne też słyszeli jak na wyjście sobie zaszalałeś czując już się chyba bezkarnie...

KoRrNiK,
Na HLTV mikro się nagrywa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak jestem ? Cwaniak to Ty jesteś bo nadużywasz swoich uprawnień. Pogódź sie z tym że nie zawsze bedziesz najlepszy. Do banowania pierwszy ale juz w druga strone to 8 dzien czekam.

Edytowane przez 0bit0
 Vanilla,
Personalne wycieczki proszę sobie urządzać w prywatnych korespondencjach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vanilla ja dostałem też informacje że to nie pierwsze jego takie zachowanie, zachowanie nawet tutaj w odwołaniu potwierdza. Dla mnie niepotrzebna też zadyma z powodu braku oddbanowania bansa i zbierania dowodów... Ja odbanowałem a czy co chcesz robić @Vanilla dalej zostawiam w Twoich rączkach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
32 minuty temu, 0bit0 napisał:

Proszę mi pokazać Panie Kreglasie gdzie obrażałem Ciebie. 

W prywatnych napisałeś ze wyzywałem Ciebie od pajaców. Śmiało, udowodnij :D

 

8 dni temu jak cię poinformowałem o tym, że napisałem do @JOKER XD prośbę o wydłużenie bana za wyzywanie mnie jakoś tak nie cwaniaczyłeś ani nie zaprzeczałeś że mnie wyzywałeś...

 

 

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci miałem napisać ?? człowieku to Ty tu masz admina nie ja tak wiec gówno mogłem zrobic. Wyzwałem Cie ? No dalej pokaż jak Cie wyzywam, co Ty tym udowadniasz. Graj sobie dalej kreglas ja poczekam...

Edytowane przez 0bit0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, JOKER XD napisał:

Ja odbanowałem


Skoro odbanowałeś Karol, nie mogę z Tobą dyskutować, jesteś wyżej stanowiskiem... xD 
@0bit0 - proszę być grzecznym graczem, przeklinać można, ale nie wolno obrażać. Cóż mogę więcej zrobić - temat zamykam. :victory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam kolejne takie zachowanie @0bit0 będzie BAN NA ZAWSZE, mniej cwaniakowania i kozaczenia a więcej rozwagi, używania szarych komórek do rozmowy z innymi a nie wyłącznie do gry. Pozdrawiam.

 

@Vanilla wolałbym Cię wyżej :DxD ja taki leniuszek :DxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Obrażał graczy i po banie posypał wiązankę do kreglasa za takie cos nagradzamy najlepiej .Ogarnijcie bo ja troche zajety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.