Skocz do zawartości

[BAN ✘] UB vWonszUu


vWonszUu

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina kreglas. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : vWonszUu : * <3
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 5729407 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' - ' 
[AMXBans] ========================================

 

 

Mam nadzieję, że jak szybko dostałem banicje tak szybko dostane Ub:hooray:

@kreglas co myślisz ? 

Edytowane przez vWonszUu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

nic, czekam na demko z hltv jak się potwierdzi to niestety zostaje permik ale to raczej formalność : )

 

  

3 minuty temu, vWonszUu napisał:

Długo będziesz musiał czekać ? 

 

nie dodawaj nowych postów, używaj opcji edytuj, nie wiem, aż się pojawi + jestem aktualnie zajęty innymi ważkimi sprawami. czekaj spokojnie.

 CZOKOMOKO,
Skoro czekasz na demko to po co dajesz powód wstaw ss??? Chyba po coś ten powód jest żeby przy odwołaniu zobaczyć czy ssy są czyste a nie że ty będziesz czekać na demko -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kreglas napisał:

nic, czekam na demko z hltv jak się potwierdzi to niestety zostaje permik ale to raczej formalność : )

Długo będziesz musiał czekać ? 

 

Zostaje oskarzony o co ? o WH ? aim ? SH ? Nie ... wiec mozesz napisac o co wprost :) 
Jeśli chodzi o skany to równie dobrze mogłbys mi to zarzucic na " eldorado " ze skanuje przez scianę i trafiam ... Duzo graczy nawet na serwerze strzela ślepo 50/50 trafia .. moim zdaniem żaden dowód nie oszukujmy sie grasz na serwie i widzisz jakie "asy" skanujacę graja w 1.6 
Smoke ? widziałeś smoke w 1.6 ? porównaj go z cs GO [ nie wiem czy wersja cs ma znaczenie ale mam v48 i może sie różnia pieron wie ]. zresztą masz filmik sski z jedna akcja według mnie to za mało [ wypowiadam sie nie w swojej obronie a raczej neutralnie ] a co akcji hmm od kilku rund CT biegało w to samo miejsce dlatego skany szły czy ich nie bylo czy byli
a no i najważniejsze "na 1 screenie na BSie nie widać smoka na następnych już tak" nie uważasz że to dziwne ze raz nie ma a potem są ? Gdybym wrzucił sski jutro napisałbyś ze cos grzebałem przy fotkach a ze wstawiłem z 5-10 min po zrobieniu ich to napisałeś co napisałeś

 

Tutaj widać odrazu że szukał dziury w całym co zauważył " CZOKOMOKO ". Jeśli o mnie chodzi to wprawdzie zero dowodów brak jakiegokolwiek zmodyfikowanego klienta giereczki , a to że demko przeglądał  to chyba sam nie mógł dowierzyc ze czysto :D Z miłą chęcią poczytam co maja do wypowiedzenia inni admini. Warto dodać ze @kreglas nie obczajal moich poczynań w obecnej chwili na serwerze jakoś przez dłuższy czas tylko " pomiędzy rundami " wiec o czym my tu rozmawiamy ? Ban na widzi mi sie ? Tak wiem admin też człowiek okay ale nie powinien obserwować dłużej " randoma " ? Czy to nie jest tak że " cos za dobrze mu idzie cyk sski, sski czyste to cyk demko " i szukanie dziurki ? Jesteś człowiekiem też sie mozesz pomylic :rollingeyes:
 

 

 By  CZOKOMOKO, 16 minut temu

Skoro czekasz na demko to po co dajesz powód wstaw ss??? Chyba po coś ten powód jest żeby przy odwołaniu zobaczyć czy ssy są czyste a nie że ty będziesz czekać na demko -.-

 

 

 

@kreglas żebyś ty tak zawsze chętnie sprawdzał demka i sski :) nie zakładałes z góry ze bedziesz sprawdzał demko dlatego nie dales takiego powodu nie musisz nam mydlic oczek :D

Nie rób ofiary ? haha dobry jestes komentarz "XD" stosowny jak najbardziej .. wstawialem SSKi bo nie moglem odszukac tga ale widze ze ciebie to boli oj boli ze jak to edytowane ? jakbys byl chociaz troche ogarniety pobralbys i sprawdzil czy godzina i data zgadzaja sie z godzina i data we własciwosciach . Nadal nie wiesz za co mnie oskarzasz dostalem banika za podejrzenie czitów no ale WH aima SH nie widac wiec o co oskarzasz ? Proponuje kontyunacje rozmowy na discord /ts3 w obecnosci jakiegos Juniorka lub Heada bo z  tobą nie ma co dyskutowac na forum bo sie glupkowato usmiechasz ...
Nie odpowiedziałeś na nic  i nadal idziesz w zaparte że masz racje :) poprostu żenada po całości panie wszystko"Wiedzący" ... strzeliłeś sski okazały sie czyste to ogladales demko z którego mało co wynika ... ale nie przyznasz się do błedu dopoki ktos z Juniorków albo Head"ów nie napisze ze jest inaczej ... :beach:  Anty ss jak to kreglas pisal na priv mnie zaskoczył hmm anty ss i nie zadziałał na jednym SMOKE ? tak tak a Marcin Najman wygrałby z kasjo gdyby bili sie w MMA :geek:

 

 

 

 

Edytowane przez vWonszUu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

No więc tak...

 

http://695313.node28.pukawka.pl/hltv-2011251844-de_wombo-1606326240-1606327620.zip

 

7:15 skany w smoke... no i przez ścianę... głowa Krzesimir w smoku

9:30 skany 100% smoke kolejno 0 widoczności "Zabili Mnie I Ucieklem" potem "=Ble=Bwo" i "kreglas"

10:50 SSy!!! na 1 screenie na BSie nie widać smoka na następnych już tak, w grze ten smok jest, dowód na zdjęciach + rozpiska

 

wbiega na góre smok jest (2ssy)

z lotu ptaka widok na "ten to nie ten" smok jest i widać jak wonszu tam biegnie pod górkę, zabija go Indyk a potem do akcji wchodzi wonszu...

 

20201125194652_1.jpg

20201125194654_1.jpg

20201125195025_1.jpg

 

@CZOKOMOKO pewnie dlatego, że na SSach może to się nie rzucać w oczy z perspektywy osoby która będzie oglądać surowe zdjęcia? zastanów się następnym razem zanim głupio skomentujesz.

 

@vWonszUu i po ci te wypociny były? aha no tak... rozumiem, że twoim zdaniem, smoki cs1.6 / cs:go / cs1.6 v48 są różne... ok ale czy oby na pewno na HLTV SĄ a u ciebie na kompie nagle nie? I nagle na HLTV dalej SĄ a u ciebie magicznie się pojawiają? xD nie rób z siebie ofiary bo tak jak edytowane SSy wklejałeś 3 czy tam 4 dni tak teraz już nie musisz : ) wpadłeś na czymś tak oczywistym jak SMOKE... więc już przestań mydlić oczy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CZOKOMOKO może dlatego że powód jest taki gdyż są SSy ? xD Filmik z hltv aby potwierdzić przypuszczenia a nie tylko na odwal sie ssy dać i olać temat ? 

Wracając do odwołania blokuje go do czasu podjęcia decyzji, prosze cierpliwie czekać na post w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo jest spalone choć wole własne nagrania mniej problemów co do ssów to nw jak to wytłumaczyć  to moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie wynikły pewne, niekorzystne dla Ciebie fakty, @vWonszUu - otóż grałeś sobie rok temu na NSie, prawda? Nawet IP się (prawie) zgadza.. No i co? Admin zrobił Ci screeny, nie odwołałeś się...

Ban wraca, a Tobie życzymy słodkiego, miłego życia w dalszym cziterstwie. 

Adios!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Vanilla zmienił(a) tytuł na [BAN ✘] UB vWonszUu
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.