Skocz do zawartości

Unban


SeBiX34

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: SeBiX34
Admin, który dał ci bana: FruKtuOzO
Powód Bana: obraza admina
Dowód w postaci dema/screena: -
Data, Godzina otrzymania bana: 19.01.2017 19:55
Twoje IP/SteamID: 212.160.247.7

Dostałem bana zo obraze admina, poniewaz napisalem `za co mute kur*a`, a mute dostalem za powiedzienie `ok izi elo`. Mam 15 lat i mutacje dlatego nie powinienem nawet dostac tego mute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usłyszałem krzyk i jedyna osoba która się udzielała przez mikro to byłeś Ty, dlatego dałem Ci mute, po czym napisałeś "za co to mote kur*o" za co dostałeś bana na tydzień, jeżeli tam było "a" to i tak byś dostał bana ale krótszego, to już musi Boziak sprawdzić czy było kur*a czy kur*o ale myślę że i tak jak odpoczniesz tydzień to sobie przemyślisz co nieco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyk to mógł brat się drzeć z pokoju obok a jeśli było kur*o to źle mi się klikło bo na pewno miałem napisać z 'a' na końcu. I mute po 1 krzyku? Najs :v. I gdyby było przez 'a' to ban za 1 przekleństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie odpowiedziałeś na to za co dostałeś bana
mute za krzyk(utrudnianie gry) i ban za obrazę admina (kur*o)
zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekleństwo napisałeś do niego k...o no to może bez przesady.. Druga sprawa logiczne , że jeśli przechodzisz mutacje i masz te 15 lat to nie udzielaj się i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.