Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Rezerwacja slota


Am3ba To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wprowadzenie możliwości szybkiego zakupienia slota na tydzień, miesiąc, pół roku lub rok.

Co prawda rzadko wchodzę ale głównie jest to spowodowane brakiem rezerwacji slota(a nie ma możliwości by kupić go w ciągu 15min na przykład) i nie możliwością wejścia, bo co mam ochotę sobie pograć to się nie da bez rezerwacji bo jest full lub 31/32. Przez co serwer może i zyskuje nowych graczy ale traci również stałych. A zakup slota po przez darowiznę czy jaki kolwiek sposób trwa min. dzień a czasem dłużej(w przypadku kupna vipa-kiedyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

w grze wpisujesz

>>> /sklepsms

>>> wybierasz 4

>>> a następnie interesujący okres

>>> potem postępujesz wg instrukcji

>>> slot działa po zakupie od następnej mapy : )

 

więc raczej propozycja to nie jest : P

slot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby wejść w ten sklep trzeba wejść na serwer a to jest też ciężko bo kiedy mam ochotę oczekuję max 10min i nic z tego nie wynika bo albo ktoś ma rezerwacje i mnie wywali, albo pobierają się jakieś dodatki, albo ktoś ma szybszy Internet ode mnie i wbije szybciej. A twoim zdaniem osoba która chce kupić slota musi czekać do późnych godzin wieczornych albo może wezmę sobie urlop w pracy bo w godzinach porannych jest mniej osób to sobie kupie slota.

 

 

P.s. Luz sobie wali te ceny komu chce i jak chce

Kupie rezerwacje slota na rok podaj cenę.

50zl przelewem 

 

 

 

 

 

 

Przez rok czasu cena slota spadła o 32zł przegięcie

Edytowane przez Amebatoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.