Skocz do zawartości

Boks&MMA #1


kieras

Rekomendowane odpowiedzi

26SThgG.png


1. Wembley za mały !!
Bilety na walkę Antonhego Joshuy z Władimirem Kliczką sprzedały się jak ciepłe bułeczki..Każdy chce zobaczyć hitową walkę w królewskiej kategorii, przyznał promotor imprezy Eddie Hearn.. Walka cieszyła się takim zainteresowaniem , że zapełniła by stadion dwa razy większy niż Wembley.

2. Andrzej Wawrzyk został poddany badanią na kontrolę Antydopingową.?!
Spokojnie to nic innego jak wyrywkowa kontrola badań krwi , którą federacja World Boxing Council powiadomiła obu pięściarzy kilkanaści dni wcześniej..
Andrzej Wawrzyk zmierzy się z Deontayem Wilderem w Alabamie 25 lutego 2017 roku..

3. To byłby hit !!! Pudzian vs Fiodor Jemieljanienko.?!
Jeden z właścicieli KSW Martin Lewandowski , przyznał w krótkim wywiadzie ,że ma ofertę dla "Ostatniego Oscara" , ale jest mało prawdopodobne gdyż fala na narodowym potrzebuje więcej walk niż jedna.

4. Znany rywal Tomasza Narkuna!!!
Rywalem polaka będzie drugi reprezentant polski Marcin Wójcik. Nic dziwnego bo Marcin jest niebezpiecznym pretendentem , który szybko wspiął się na szczyt w kategorii do 93kg.

5.Słynny "Juras" bliski powrotu do KSW !!!
Łukasz Jurkowski jest bliski powrotu do zdrowia..Współwłaściciel federacji KSW zaproponował Łukaszowi powrót do klatki.. Popularny "Juras" stwierdził , że jak wróci do zdrowia to możemy się spodziewać pozytywnej odpowiedzi na słowa Kawulskiego.

6.Marcin Held oszukany przez sędziów !!!.
Wszyscy byli w szoku po wynikach pierwszej gali UFC w 2017 roku.Marcin Held dominował w walce z Joem Lauzonem.. Eksperci , dziennikarze i publiczność są po prostu w szoku gdy dwóch sędziów na trzech uznało iż Held przegrał walkę..Jest to skandal , który skomentował sam poszkodowany: "Emocje powoli opadają... A było ich naprawdę sporo. Razem z trenerem oglądaliśmy w hotelu walkę i po dokładnej analizie wiem, że ta walka była dla mnie wygrana - napisał na swoim Facebooku tyszanin."

7.Rośnie nam nowa gwiazda w wadze ciężkiej.!
Adam Kownacki mieszkający w USA ma walory aby zostać pretendentem do walki o Mistrzostwo Świata w wadze ciężkiej. "Baby Face" w sobote znokautował Joshuę Tufte'ego jest to jego 12 nokaut w 15 walkach.. Jak podkreśla pięściarz wychowany w Brooklynie chciałby walki z samym Arturem Szpilką ?! A tu krótki wywiad:
Walka ze Szpilką?
Jak najbardziej!
Wiem, że on jest teraz w innym miejscu ode mnie.
Ma renomę, boksował przecież z Brytanem Jenningsem, pokonał Tomasza Adamka i bił się o pas mistrzowski.
Ja na swoje nazwisko wciąż pracuję.

8.Marcin Wrzosek dostał ofertę z UFC!
Wrzosek po wygranej walce przez techniczny nokaut z Arturem Sowińskim , dostał ofertę z największej federacji UFC. Marcin odmówił przejścia bo jak stwierdził jest żołnierzem KSW.

9."Tchórz, naciągany mistrz, dojadę go". Szpilka ostro skrytykował Wildera
Artur Szpilka nadal ma ten sam cel - mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Jeśli dostanie rewanż z Deontayem Wilderem (który w styczniu 2016 r. ciężko go znokautował), jest przekonany, że sięgnie po upragniony pas.

10.Andrzej Wasilewski o walce Szpilka - Kownacki: Sprawdźmy to w ringu
- Na papierze Artur ma zupełnie inne umiejętności, ale sprawdźmy to w ringu - mówi o ewentualnym pojedynku Artura Szpilki z niepokonanym Adamem Kownackim promotor Andrzej Wasilewski.

11.Tomasz Adamek: Sędzia popełnił błąd. Chcę wrócić i zwyciężyć
40-letni Tomasz Adamek zamierza wrócić na ring i stoczyć jeszcze jedną walkę. Polak nie może odżałować porażki z Erickiem Moliną i nie chce takim akcentem kończyć bogatej w sukcesy kariery zawodowej.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.