Skocz do zawartości

ZLOT CS-LUZOWNIA.PL 24-26.06.2022


Ml0dY

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Agata napisał:

Hej 🤟

 

Dzięki za wspomnienie o mnie ale niestety nie dam rady na dzień dzisiejszy. Praca, inne plany i akurat wątpię żebym była w Polsce w tych dniach. 
Może następnym razem się uda 😌 pozdrawiam i miłej zabawy 🥺❤️

Akurat chodziło mi o żonę Protka 🤣😂 ale oczywiście będzie nam miło z obecności każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jadę z Wami bo tam będą same alkusy! Młody założył temat bo gdybym ja organizował to by nie pojechał :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Lewandowski napisał:

Ja nie jadę z Wami bo tam będą same alkusy! Młody założył temat bo gdybym ja organizował to by nie pojechał :beer:

Ja jestem wrogiem alkoholu. Jak chcesz, to możemy siedzieć we dwoje i śmiać się z pijanych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kujawska ! . napisał:

Ja jestem wrogiem alkoholu. Jak chcesz, to możemy siedzieć we dwoje i śmiać się z pijanych ludzi. 

Będziemy się z nich śmiać i tańczyć :)

P.S Prototyp jest jeszcze słaby po ostatnim zlocie i nie zrozumiał mojego żartu;)

Co by nie mówić to my z Młodym zawsze się dobrze dogadujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lewandowski napisał:

Będziemy się z nich śmiać i tańczyć :)

P.S Prototyp jest jeszcze słaby po ostatnim zlocie i nie zrozumiał mojego żartu;)

Co by nie mówić to my z Młodym zawsze się dobrze dogadujemy ;)

Ostatnio nie chciałeś ze mną tańczyć 😭 i ja chcę w końcu dostać moją paterę... Złota patera z luzowni 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2022 o 15:05, Lewandowski napisał:

Ja nie jadę z Wami bo tam będą same alkusy! Młody założył temat bo gdybym ja organizował to by nie pojechał :beer:

pijacy alkohol sa dla mnie niczym.... niczym bracia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TuReK! napisał:

pijacy alkohol sa dla mnie niczym.... niczym bracia :D 

Mhm... Tak jak kebsy? 😁😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kujawska ! . napisał:

Mhm... Tak jak kebsy? 😁😂😂

tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamować w temacie :) na to powstaną odrębne tematy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano , nie udało mi się nigdy pojechać na żaden zlot, a na ten się trochę czaję. Jakby ktoś byłby mnie w stanie zgarnąć z Wrocka(najlepiej z głównego peronu, ale można się dogadać) to bym się pisał. W innym przypadku brak transportu :(

 

Pozdro Misiaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BeMoreHappy napisał:

Siemano , nie udało mi się nigdy pojechać na żaden zlot, a na ten się trochę czaję. Jakby ktoś byłby mnie w stanie zgarnąć z Wrocka(najlepiej z głównego peronu, ale można się dogadać) to bym się pisał. W innym przypadku brak transportu :(

 

Pozdro Misiaczki

Z Wrocka się Turek wybiera, jedzcie do Kato i tam ktoś was zgarnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem troszeczkę i mam pociąg nawet bezpośrednio do Kato , więc jeśli ktoś mnie zgarnie to możesz mnie wpisać <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przeszkadza to osoba to. ja rezygnuje z mojej rezerwacji :)

 

Edytowane przez SemirxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BeMoreHappy napisał:

Poszukałem troszeczkę i mam pociąg nawet bezpośrednio do Kato , więc jeśli ktoś mnie zgarnie to możesz mnie wpisać <3

Bez sensu jechać do kato..masz od siebie 100 km na miejsce. Szukaj busa lub pociąg a jak nie to do Kluczborka i Cię odbierzemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BeMoreHappy napisał:

Poszukałem troszeczkę i mam pociąg nawet bezpośrednio do Kato , więc jeśli ktoś mnie zgarnie to możesz mnie wpisać <3

W razie czego możesz dojechać pociągiem do Strzelec Opolskich lub Zdzieszowic. Tam Cię mogę zgarnąć. Chyba, że ogarniesz lepszy transport. Mogę zagwarantować podróż super luksusowym gulfem 4 w wybornym towarzystwie 😂☺️

Edytowane przez Kujawska ! .
 Ligaliero,
A gulf do warszawy nie ma po drodze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako , że jesteście słodziakami i mam tyle opcji to coś napewno zadziała , Numer 17 to ja ! o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nr 18 bo jeszcze Sabotage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kujawska ! . napisał:

W razie czego możesz dojechać pociągiem do Strzelec Opolskich lub Zdzieszowic. Tam Cię mogę zgarnąć. Chyba, że ogarniesz lepszy transport. Mogę zagwarantować podróż super luksusowym gulfem 4 w wybornym towarzystwie 😂☺️

pewnie szukasz kto ma lepsza nerke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłacę w piątek najprawdopodobniej.
@Avez, jedziesz?\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.