Skocz do zawartości

Odwołanie od bana -  `Arkadiuszooo


Arkadiuszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Arkadiuszooo
Serwer: 4Fun
Powód: Nie mam pojęcia
Link do bana: Nie ma bana w amx bans. Dostałem komunikat "Kicked/Zostałeś zbanowany".

Czy ktoś jest w końcu w stanie wyjaśnić mi o co tu chodzi?????

Co chwile coś sie dzieje. Kręglas to zapoczątkował i ciągnie się to jak smród po gaciach. Gram tu tyle lat i jakieś jaja nagle wychodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana -  `Arkadiuszooo
  • Weteran

Wszedłeś na serwer na aktywnym banie, który widniał w amxbansie jako aktywny. 

Teraz nagle ban jest wygasły jakim cudem to szczerze nie mam pojęcia. 

Dlatego dostałeś dziś ode mnie bana na IP, chociaż jak widać i tak masz zmienne, jeśli cały czas wchodzisz na serwer.

Chcąc zbanować Cię przez AMX'A miałem komunikat "gracz jest już zbanowany" i z tego co wiem inni admini również mieli tak samo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa wygląda tak, że w bansie bany czasem się bugują i mimo wygaśnięcia bana widnieje on jako aktywny mimo, że nie jest, więc admini też mogli mieć problem ze zbanowaniem go, wystarczyło ręcznie dać w bansie ub, bo ban był z 9 stycznia na okres tygodnia. Jeżeli się mylę ktoś może mnie poprawić
Poprawiłem to, ale jeżeli ban poszedł na IP to sprawę odbanowania zostawiam dla @  KoRrNiK  @  Paweł.

Edytowane przez Tugeza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało wytłumaczone w tym temacie - klik.

Tak jak wspomniałem, otrzymujesz ub, ale jeżeli Twoje zachowanie na serwerze będzie naganne to otrzymasz z automatu bana permanentnego bez możliwości odwołania.

Zrestartuj router ponownie i jeżeli nie będziesz mógł wejść dalej na serwer to zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś odbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.