Skocz do zawartości

ŚCIANA PRAWDY #2 - SNICKERS, IKU


Megi

Rekomendowane odpowiedzi

75E27186-E8E3-4FC7-AF49-24FA97F266ED.webp.663b6fb07079ba7b572bd6a5d6c00a73.webp
 

WITAJCIE!

 

DO DRUGIEJ ŚCIANY PRAWDY

ZOSTALI NOMINOWANI:

 

@  SNICKERS

@  iku. ツ

 

I TO ONI DZISIAJ ODPOWIEDZĄ NA PARĘ PYTAŃ. 
 

 

1. Jaki film byś z nim obejrzał?

SNICKERS: Nie wiem jakie gatunki filmowe lubi, ale chyba coś od Marvela (Shang-Chi, Czarna Wdowa, Doktor Strange).

IKU: Ciężko mi powiedzieć jakie gatunki filmowe lubi Snickers. Ostatnio znajomy polecał mi John'ego Wicka 4 i Aquaman i Zaginione Królestwo, także coś z tych dwóch można obejrzeć.

 

2. Jak oceniasz jego kulturę w skali 0 do 10?

S: Myślę że mogę dać mu mocne 8, czasami się zapomni, ale to ludzka rzecz :D

I: Szczerze jakoś bardzo dużo nie rozmawialiśmy ze sobą, jedynie tyle co na chatboxie i priv. Myślę, że jest osobą kulturalną w życiu prywatnym, więc taka mocna 9 ode mnie. 
 

3. Jaki moment związany z nim zapadł Ci najbardziej w pamięci?

S: Próba doszukania się cheatów u gościa któremu lepiej od niego runda poszła :D

I: Niestety nie ma takiego momentu, który mógł mi utkwić w głowie na dłużej.

 

4. Jaki zawód wybrałbyś dla niego?

S: Telemarketer.

I: Obecnie nie wiem czym się zajmuję na co dzień, bo jakoś nigdy o to nie pytałem. Jeśli miałbym już wybierać dla niego zawód to wybrałbym pewnie jakiegoś mechanika samochodowego.  

 

5. Wolałbyś spędzić z nim weekend pod namiotami, czy bardziej w jakimś hotelu z basenem?

S: Lubię naturę, piesze wycieczki, ciszę i spokój z dala od ludzi więc pewnie jakieś namioty (oczywiście osobne) :D

I: Bardzo ciężki wybór, czasami fajnie jest pojechać sobie gdzieś na wieś, odciąć się od wszystkiego i odpocząć. Z drugiej strony wypad do jakiegoś hotelu z basenem, sauną również fajna sprawa. Jeśli muszę już z tych dwóch wybrać jedno to wybieram weekend w hotelu z basenem. 
 

6. Jakim kolorem byś go nazwał?

S: Niebieski - ambicja, otwartość, siła.

I: Wydaje się spokojną i pozytywną osobą, więc dam kolor czerwony. 

 

7. Jaki cytat do niego pasuje?

S: ”Nie chcem, ale muszem” ~ L.Wałęsa

I: „Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk.”

 

8. Według Ciebie jaki jest jego największy talent?

S: Prócz denerwowania innych to pewnie zawziętość. 

I: Z tego co wiem to ma talent do długiego spania, a nic innego niestety nie przychodzi mi do głowy. 

 

9. Do jakiej bajkowej postaci byś go porównał?

S:  Nie oglądam zbytnio bajek, ale chyba  Osioł ze Shreka.

I: Jedyna postać z bajki, która mi przychodzi do głowy i mogę porównać ze Snickersem to Toudi :D 

Spoiler

image.png.0fe630f7f804ede802d51139d66e141d.png

 

10. Jaki pojazd wybrałbyś dla niego?:D

S: Jakaś sportową limuzynę, nie wiem BMW M550i, albo coś od Audi z serii S (4,6)

I: Nie mam zielonego pojęcia jakie auta dokładnie lubi Snickers, więc wybieram coś normalnego. BMW M850i xDrive.

Spoiler

image.png.d37558a60a10bb8838630905c9040e2a.png


 

11. Kogo nominujesz do kolejnej ŚCIANY PRAWDY?

S: @  TuReK!

I: @  kreglas

 

 

DZIĘKUJE BARDZO CHŁOPAKOM ZA CHĘĆ UDZIAŁU I ODPOWIEDZI, A DO WYBRANYCH OCZYWIŚCIE SIĘ ODEZWĘ. 
 

                                                              Megi :MEGI: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.