Skocz do zawartości

Ahoj


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,

 

mam na imię Eryk - tak, nie spodziewałeś się tego - i obecnie jestem nikim na sieci (na innych zresztą też XD), ale swego czasu trochę przesiadywałem na forach na rangach funkcyjnych (od Opiekuna po Właściciela). Nie mam jasnego celu w życiu, po prostu żyję swoim tempem podobnym do @  Paweł. - czyli spanie po 3h dziennie. Obecnie pracuję w agencji marketingowej jako... Koleś od wszystkiego co techniczne z naciskiem na administratora sklepów czy front-end developera. W wolnych chwilach coś tam sobie ogrywam, coś sobie koduje, grafikuję (jestem byłym grafikiem), grywam sesje RPG (Młotek, Zew, Vaesen, DnD itp.), prowadzę sesję RPG (Zew i Vaesen oraz Fabula Ultima), udaje, że mam znajomych i jestem mangozjebem, ale nie mam podusi (dakimakuri, lol, to ma swoją nazwę) i nie zbieram figurek z roznegliżowanymi dziewczynkami - tych zwykłych też nie - ufff. Póki co się rozglądam. A, @  Paweł. mnie zaprosił, więc jak coś odjebię, to wina Pawła.

 

Okręt nasz wpłyną w mgłę, a technik @  Paweł. nie :pepeJAM:.

Edytowane przez Eryk
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.