Skocz do zawartości

Odwołanie od warna - fgn


fgn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fgn

Powód blokady: multikonto

Opis sytuacji: Tak posiadam multikonto, ale pisałem jakiś czas temu do jednego z moderatorow o usuniecie i zostawienie tylko tego konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana i warna - fgn
  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Odwołanie od warna - fgn

Moderatorzy nie zajmują się usuwaniem kont czy ich całkowitym blokowaniem. Za takie rzeczy odpowiedzialny jest administrator strony. Nie mam pojęcia kiedy zgłosiłeś się do moderatora i czy dostałeś odpowiedź zwrotną, ale sugerując się stanem faktycznym - nic nie zostało w tym kierunku zrobione. Jeżeli zostałyby podjęte jakieś działania to konta zostałyby pobanowane, a tak się niestało. Pretensje możesz mieć jedynie w tej sytuacji do osoby, do której się zgłosiłeś lub do siebie, że sprawy do końca nie ogarnąłeś. Ponadto z tego co się zorientowałem @ colombo1993  nie jest jedynym Twoim kontem tutaj. 

 

Nie mniej jednak jako, że sieć staje na nogi, staramy się podawać rękę każdemu graczowi serwera czy użytkownikowi forum, bo tak po prostu wypada. Pozwala to na stworzenie solidnej społeczności, która jest fundamentem tego projektu i pozwala na dalszy jego rozwój. Mam nadzieję, że też jesteś tego zdania, skoro przebywasz na sieci już dłuższy okres czasu. To co było w przeszłości niech zostanie zza plecami i nie roztrząsajmy tego. Regulamin jasno wskazuje jak wygląda sytuacja z multikontami, więc tego nie przeskoczymy. Moja propozycja brzmi następująco. Odrób ostrzeżenie, które otrzymałeś na obecnym koncie, a następnie zgłoś się do mnie w celu podania WSZYSTKICH kont, które posiadasz na forum. Ja je zablokuje i sprawa zostanie zamknięta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój temat został zamknięty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.