Skocz do zawartości

[CSXGuard] Jak wyłączyć blokowanie komend


DIESEL

Rekomendowane odpowiedzi

CSXGuard - wyłączenie blokowania komend 

 

Poradnik ma na celu wskazanie graczom Non Steam jak wyłączyć blokowanie komend poprzez CSXGuard.

Ma to na celu możliwość nagrywania demek z perspektywy gracza, ale i nie tylko.

 

  1. Szukamy folderu gdzie mam zainstalowaną grę, u mnie to jest: C:\Gry\Counter-Strike 1.6 v43
  2. Jeśli znaleźliśmy folder gry, szukamy pliku CSXGuard.ini powinien on znajdować się w głównym folderze GRY (u mnie to Counter-Strike 1.6 v43)
  3. Gdy znajdziemy plik CSXGuard.ini, klikamy na niego PPM (Prawy przycisk myszki) -> Właściwości -> Odznaczamy opcję "Tylko do odczytu" -> Klikamy "Zastosuj" -> i wychodzimy opcją "OK"
  4. Otwieramy plik za pomocą Notatnika / Notepad++ bądź innym edytorem plików
  5. Czysty, nie ruszony kod wygląda tak, nas będzie interesować opcja BlockCommands = True
  6. Opcję BlockCommands = True zmieniamy na BlockCommands = False kod po edytowaniu powinien wyglądać tak
  7. Zapisujemy, zamykamy program, klikamy PPM na CSXGuard.ini -> Właściwości -> Zaznaczamy opcję "Tylko do odczytu" -> Klikamy "Zastosuj" -> i wychodzimy opcją "OK"
  8. Odpalamy grę, łączymy się z 4FUNEM, w naszej konsoli po 30.0s pojawi się:

         

Not recording a demo.
recording to dem-4fun_luz.dem.

 

W spoilerze znajdują się screenshoty, które pomogą Wam w znalezieniu pliku.

Spoiler

1.png

2.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL podpiął/eła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.