Skocz do zawartości

Dziękuje Wszystkim


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani Moi przechodzę na CS-GO zawszę będę wspominał luzownie bardzo dobrze 

 

1 Z NAJLEPSZYCH SERWERÓW 4 FUN NA JAKIM GRAŁEM :) ZAWSZE BD POLECAŁ @  NWN_LUZ  ZROBIŁ JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH 4FUN W POLSCE NA JAKIM GRAŁEM <3 

@  G!MEL

@  madmax_jaworzno

@  Krawacik  

@  Lewandowski  

@  ProToTyp

@  SNICKERS

@  MoNsTeR

@  Cre[A]tOr

^^ To Dzięki wam Starzy wyjadacze grało mi się pięknie jesteście Legendami tej sieci !!! Dzięki wam każda minuta od początku mojej przygoda była zajebista ! :) na Serwie jak :D w domu

 

@  Karyyyna18 Dziewczyna która jest Młoda i nigdy sobie w kaszę nie dawała sobie w kasze dmuchać Jedyna Kobieta z Jajami na sieci !! <3

@  kreglas   Ciebie Przyjacielu Poznałem później  ale jesteś człowiekiem konkretnym i masz złote serce z chęcią bym z tobą wypił beczkę wódki :)  

 

@  Proxima <3  ty stary gargamelu zawsze mnie rozbawisz :D ciebie to mi bd brakować <3

@  JOKER XD Karol to Karol <3 :D 

@  JECHANE  Nowy Admin Poznałem cię miesiąc temu tak samo jak Kreglas jesteś zajebisty chłopak ! :) Jak na admina to miałem racje że się nadajesz wiem że ci przykro ale pamiętaj coś się kończy coś zaczyna

pełnij funkcje admina na tak zajebiste sieci jak jest Luzownia :) tylko jak ci mówiłem rób swoje bracie <3 na mnie zawsze możesz liczyć

@  Scream.  na ciebie też zawsze można było liczyć :)

 

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam  NA Steam zawsze dla was jestem @ :) Dziękuje wam za każda spędzona chwile na sieci ! :) 

 

 

Edytowane przez Caff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wielkie dzięki za miłe słowa:) Życzę powodzenia i mam nadzieje że będziesz do nas wpadać przy wolnej chwili na gościnne występy :) Wszystkiego dobrego :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Scream. napisał(a):

Wielkie dzięki za miłe słowa:) Życzę powodzenia i mam nadzieje że będziesz do nas wpadać przy wolnej chwili na gościnne występy :) Wszystkiego dobrego :beer:

no oczywiście :) :D  czasem wejdę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Idź idź, im szybciej zaczniesz w to grać tym szybciej się znudzisz i szybciej wrócisz mordo :D 3m się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Wracaj szybko do nas , znudzisz się na pewno , czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caffu.. już raz odchodziłeś i wróciłeś bo bez takiej ekipy nie mogłeś długo wytrzymać;) Jestem przekonany, ze tym razem będzie tak samo i zaszczycisz nas swoją obecnością i wpadniesz na jakiś zlocik wypić co nieco ;) Powiedzonka w życiu i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lewandowski napisał(a):

Caffu.. już raz odchodziłeś i wróciłeś bo bez takiej ekipy nie mogłeś długo wytrzymać;) Jestem przekonany, ze tym razem będzie tak samo i zaszczycisz nas swoją obecnością i wpadniesz na jakiś zlocik wypić co nieco ;) Powiedzonka w życiu i do zobaczenia.

no oczywiście Bracie to że odpuszczam póki co to ja na wódke na zlot przyjadę :D bo my się musimy napić :D to już jest zaklepane :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kreglas napisał(a):

Idź idź, im szybciej zaczniesz w to grać tym szybciej się znudzisz i szybciej wrócisz mordo :D 3m się!

Ogladałem Harry Pottera 20 razy :D ALE Lepszego Magika od ciebie to ja nigdzie nie zobaczę :D na jakiś czas sobie ogólnie robię przerwę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Proxima napisał(a):

Dzięki za wspólną grę i mam nadzieje, że jeszcze się spotkamy na serwerze :beer:

 

Będzie Cię brakować :sadgeCry:

na forum jestem :D jeszcze cię mam na steam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.