Skocz do zawartości

Odwolanie od bana - Cpr


Cpr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cpr

Serwer:  4fun

Powód: dodanie dema na forum

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php

Uzasadnienie: Po niejednym starciu kreglasa ze mna - ban. Tak niestety traci sie graczy..

 

 

https://www.mediafire.com/file/bilthv1di42cupb/dem-4fun_luz.rar/file

 

 

Cytat

Nie po to walczyłem kilkanaście miesięcy o wymuszenie nagrywania dema u gracza aby teraz z tego nie korzystać.

Demko nagrane bezpośrednio od gracza nie jest zlagowane i oddaje rzeczywisty kształt całej gry.

Nie jeden gracz tutaj dostawał bana niejednokrotnie np. za SS'y i gra dalej, ruzmiem, że podtrzymasz swoją (fałszywą) tezę i już nie wrócisz?

 

Decyzja UBT do 48h.

 

 

Drogi Kreglasie. Nie jestem oburzony ani zly oraz jak widzisz nie pisze o sobie tylko ogolnie o graczach. Sytuacja jest tutaj inna. Jestes negatywnie nastawiony do mojej osoby oraz przy ow mapie train- trafialismy na siebie nie jednokrotnie - po zabojstwach Twojej osoby - Ban. Przypadek? nie sadze. Personalne odczucia zostaw prosze dla siebie badz poporstu na pw mozemy sobie conieco wyjasnic - lecz prosze nie w ten sposob jaki teraz robisz.

 

 

 

 

Mam tylko to demko :

 

https://www.mediafire.com/file/bilthv1di42cupb/dem-4fun_luz.rar/file

 

Cos jest nie tak z pluginem bo zapisuje mapke wczesniej . Jak wiesz plugin i zapisywanie jest automatyczne nie mozna w niego ingerowac.

Nawet czas jest 23 kwi 2023 - 11:36:24 dodanie bana oraz czas demka 10:36 - czasu UK. Gdzie post wstawiany byl 11.40.. Fizycznie nie da sie nawet nic zrobic.

 

Cytat

Właśnie dołączyłem do gry, mapa de_westwood, wstrzymałem demo wyszedłem z gry i je odtworzyłem - jest de_westwood.

Następnie dołączyłem ponownie i poczekałem do końca mapy - wyszedłem z gry i uwaga niesamowita sprawa! Jest de_westwood.

 

Gratuluje. Prosze srawdzic logi oraz zrobic ta sama sytuacje co ze mna czyli zbanowac gracza. Byc moze tutaj jest problem.  Jak wczesniej napisalem plugin i zapisywanie jest automatyczne nie mozna w niego ingerowac

 

Edytowane przez Cpr
 Eryk,

Ten temat jak i inne tematy w tym dziale nie służą do załatwiania innych spraw niż same odwołania od banów. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony i czujesz, że jesteś odgórnie traktowany jako "ten gorszy gracz" to nic nie stoi na przeszkodzie by napisać skargę w odpowiednim dziale, a Administracja się temu przyjrzy. A jeżeli to są jakieś Wasze prywatne starcia, to wyjaśnijcie to ze sobą jak dorośli ludzie - rozmową (czy to pisemną czy werbalną)- a nie przez edytowanie postów w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Nie po to walczyłem kilkanaście miesięcy o wymuszenie nagrywania dema u gracza aby teraz z tego nie korzystać.

Demko nagrane bezpośrednio od gracza nie jest zlagowane i oddaje rzeczywisty kształt całej gry.

Nie jeden gracz tutaj dostawał bana niejednokrotnie np. za SS'y i gra dalej, ruzmiem, że podtrzymasz swoją (fałszywą) tezę i już nie wrócisz?

 

@  Cpr  dostałeś bana na de_train, czekam na demko z tej mapy bo to co wgrałeś jest z de_nuke.

 Eryk,

Ciebie również proszę o to samo i zachowanie profesjonalizmu na swojej randze. Żadne personalne docinki w odwołaniach nie będą tolerowane. Jak macie ze sobą jakiś problem, to możecie go wyjaśnić jak dojrzali ludzie - patrz notatka wyżej. Jeżeli nie macie co wyjaśniać, to traktujcie się jak gracz i Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Właśnie dołączyłem do gry, mapa de_westwood, wstrzymałem demo wyszedłem z gry i je odtworzyłem - jest de_westwood.

Następnie dołączyłem ponownie i poczekałem do końca mapy - wyszedłem z gry i uwaga niesamowita sprawa! Jest de_westwood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Zrobiliśmy z @  iku. ツ  szybki test. Dostałem bana i faktycznie serwer nie zapisuje mapy aktualnie granej.
Temat jest już zgłoszony do @  KoRrNiK . Tak więc problem z zapisywaniem został sprawdzony i wynika

z tego tak a nie inaczej - błąd plugin'u. Pobrałem demko z HLTV.

 

Decyzja UBT do 48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś odbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.