Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - sleepy player


sleepyplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: sleepy player

Serwer: 4FUN

Powód: "Czitowanie"

Link do bana: https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php

Uzasadnienie: Wyluzowany wbiłem sobie na serwer i sobie pykam na spadochronie itp. strefy robię aż tu nagle po ledwo 3min dostaje ban powód "Czitowanie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musze przynac iz gracz mial dostac bana na godzinke za SGS i niestety cos sie przeklikalo w amx.. Oczywiscie graczu przepraszam za zaistniala sytuacje i zapraszam na serwer po odbytej karze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to perma mam, a o sgsach nie wiedziałem chociaż czasem jak wbijałem to zawsze je robię. Nie rozumiem dlaczego większość serwerów jest przeciwko sgsów i gsów? Tak swoją drogą polecam ogarnąć plugin na fps_max 100 za każdym razem bo to, że leciałem gsami to nic bardziej tutaj robi robote fps_max 9999 i mam zwłaszcza po 700+fps więc gsy trzymają tylko mojego speeda(pre) ale to chyba wiecie :D 

Edytowane przez sleepyplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

2.1 Zakaz używania skryptów i wspomagaczy (także własnych modeli ułatwiających rozgrywkę).

SGS/GSJ etc. - ban od 1h do tygodnia jeśli będzie powtarzać się sytuacja.

 

Ban zostaje skrócony do 1h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Twój ban został skrócony!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana - sleepy player
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.