Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - ᕼᑌᗰᗩᑎ ᗷOT


Human_Bot

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ᕼᑌᗰᗩᑎ ᗷOT
Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [MISJE / WLASNY PREFIX / RANGI / FREEVIP 22-8/ ASYSTY]
Powód: SGS / GSJ
Data: 20 lip 2023 - 01:53:52
SteamID: STEAM_0:0:766267432
Mapa: de_eldorado
Nick osoby banującej: iku.
Link do banahttp://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=2086
Link do dema: https://megawrzuta.pl/download/f3cb8ceca7bca70599530d90f1daa119.html
Uzasadnienie: Uważam, że ban jest raczej niesłuszny. Bodajże SGJ się nie da wykonywać, bo są zablokowane (w każdym bądź razie ich nie robiłem). Natomiast SGS nie umiem. Jedyne co, to w 14:05 - 14:07 (czas na demku) jednorazowo spróbowałem to zrobić, co skończyło się niepowodzeniem z wyżej wymienionego powodu. Nie uważam, abym za jednorazową (teoretycznie nawet żadną, skoro nie umiem tego zrobić) sytuację, powinienem dostać pięciogodzinnego bana, gdzie szkodliwość mojego czynu była praktycznie zerowa. Dodatkowo, skoro "Administracja serwera 4FUN podchodzi z dużą wyrozumiałością do swoich graczy", to raczej spodziewałbym się upomnienia, a nie od razu kary, gdzie nikomu nie wyrządziłem krzywdy tymi dwoma sekundami.
 

Poza tematem:

Zauważyłem pewną rozbieżność. W regulaminie gracz ma czas na odwołanie się od bana, który wynosi 48h (24h w przypadku ss'ów), a w temacie "Odwołanie od bana" wynosi on 72h.

Dodatkowo demka się chyba nadpisują.
Zainteresował mnie plik demoheader.dmf, który mam z Waszego serwera. Zrodził on u mnie pytanie: Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Dziś od samego rana były na Ciebie zgłoszenia, że cały czas robisz SGS, GSJ. 

Sam @  Scream.  dostał takie zgłoszenie co do Twojej gry na serwerze.

Wieczorem na mapie de_eldorado robiłeś to samo dlatego ban został nałożony na 5 godzin. 

@  Krypton  może to osobiście potwierdzić, bo sam chciał Cię za to zbanować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Zgadza sie widzialem ;d ii ludzie dawali info ze juz na innych mapach robiles aa 5h to nie duzo wiec nie wiem o co płacz ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krypton napisał(a):

Zgadza sie widzialem ;d

@  Krypton  To w takim razie proponuję odwiedzić okulistę, bo źle widziałeś.

 

 

@  iku. ツ   Mogę liczyć na rozpiskę, w których momentach to robiłem ten zakazany movement? Śmiem podejrzewać, iż zapomniałeś po prostu, że na serwerze są dostępne kosy, które dają różne efekty (na demku używałem tej z grawitacją) i stąd to całe nieporozumienie. Utrzymuję się w tym, iż nie powinienem dostać takiego bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Faktycznie miałem zgłoszenia na Ciebie że latasz na SGS / GSJ jednak nie miałem czasu żeby wejść i to sprawdzić. Po przeanalizowaniu kilku demek z HLTV z dnia 19 lipca, stwierdzam że faktycznie nie stosowałeś zakazanych skryptów, lecz bindów na kose ogólnodostępnych na serwerze. Tak jak napisałeś, doszło do małego nieporozumienia i po prostu zbyt pochopnej decyzji o nałożeniu bana. Z racji tego że czas bana już upłynął, temat zamykam bo sprawę uważam za wyjaśnioną. Oczywiście błąd tutaj popełniła administracja tak jak napisałem wyżej i nie pozostaje mi nic innego jak Cię przeprosić za zaistniałe nieporozumienie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.