Skocz do zawartości

Propozycja - Publikacja tematów na chatboxie


BRYLANT_32
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez BRYLANT_32,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Opis propozycji: Dodać opcje powiadomienia na chatbox'ie w postaci "XYZ opublikował temat w: dział XYZ.."

Teraz każdy użytkownik musi zjeżdżać specjalnie na dół w celu zobaczenia czy coś się nowego działo na forum podczas jego nieobecności. 

Materiały poglądowe (screen, filmik, link):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Było już coś takiego u nas na forum i zostało usunięte. 

Myślę, że nie ma potrzeby wracać do tego co było kiedyś, ale czekam na opinie innych użytkowników. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zawsze można ustawić jakie tematy będą tam wyświetlane. Tutaj ewidentnie był syf w postaci głosowania na serwer czy dołączenia, ALE redakcja, ubt czy inny ważny dział wydaje mi się spoko pomysłem. W przypadku ubt może temat gdzieś uciec i gość będzie czekać zdecydowanie dłużej na UB niż powinien (pomijam regulamin). 

Koniec końców to propozycja ode mnie, decyduje większość :)

 

 

@EDIT 

Ogólnie śmiesznie wygląda post tamtego gościa, który się zarejestrował, napisał temat, że coś mu się nie podoba i kilka dni później zniknął :pepelaugh:

Edytowane przez BRYLANT_32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Według mnie to dobry pomysł, wcześniej na CB robił się spam bo pokazywało każdy dodany POST ale jeżeli pokazywałoby każdy dodany TEMAT to jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie pokazywać tylko temat a nie każdy post jak wspomniał @  Scream. to jak najbardziej jestem za. Mniej scrollowania, wszystko pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została przyjęta!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Propozycja - Publikacja tematów na chatboxie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.