Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na Redaktora


iku. ツ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Weteran

Oficjalnie otwieram przyspieszoną rekrutację na rangę Redaktora.

Zapraszamy osoby chętne do składania podań.

Podania proszę składać w tym temacie poniżej.

 

 

 

Wymagania 

• Przedstawienie własnych, autorskich prac

• Umiejętność pracy w grupie

• Umiejętność tworzenia rozbudowanych i czytelnych treści

• Znajomość ortografii, gramatyki i interpunkcji

• Posiadać konto na forum od co najmniej 30 dni

• Posiadać 30 sensowych postów

• Brak aktywnych warnów na koncie

• Nazwa tematu powinna wyglądać następująco "Redaktor - nick"

 

Obowiązki

• Moderowanie tematów

• Poprawianie treści tematów i ich tytułów

• Zamieszczanie autorskich treści w dziale Redakcji

 

Wzór

 

Nick:
Imię:
Wiek:
Doświadczenie:
Dlaczego Ty?:
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?:
Opisz siebie:

 

 

Pozdrawiamy,
Administracja CS-LUZownia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: -Brylant [32] - wyjaśnienie nicku pojawi się przy pisaniu tematu "POKAŻ SIEBIE" 

Imię: Kamil

Wiek: 27

Doświadczenie: Za małolata pisałem na wielu forach, pod wieloma nickami. Od jakiegoś czasu wróciłem do zajawki jaką jest CS co dodatkowo przyciągnęło mnie do odświeżenia pióra. 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Teraz siedzę w domu (problemy zdrowotne), więc tego czasu jest/będzie zdecydowanie więcej. Później? Te kilka godzin dziennie można będzie mnie spotkać na forum/serwerze/komunikatorze. 

Opisz siebie + dlaczego Ty:

Doświadczony życiowo gość, ciekawy na swój sposób świata, poruszający niewygodne tematy, niebojący się prawdy i potrafiący również ją przyjąć. Jestem facetem z ogromnym dystansem do wszystkiego, nie mam tematów tabu co będzie można zauważyć w moich pracach.
Tematyka dosyć szeroka, ale polityki u mnie nie zobaczycie. 
Ex piłkarz grający na poziomie 4 ligi - niestety "sport to zdrowie" jest tylko dla amatorów. Zawodowy sport ma niewiele ze zdrowiem wspólnego. Kontuzje, które odczuwam do dziś (choć nie gram 7 lat) nie pozwoliły kontynuować tej super przygody. 
Obecnie od 3 lat Tata wspaniałej dziewczynki, uwielbiający w wolnej chwili pobawić się w CSie. Sprawowałem wiele razy wyższe funkcje jak J@/H@ za małolata czy opiekun serwera jeszcze do niedawna. 
Tutaj przyciągnęła mnie nostalgia połączona z przypadkiem, tzn powstanie BF2 na którym spędziłem kiedyś wieeele godzin.

Po cichu liczę, że przy tym projekcie również będę mógł wykazać się doświadczeniem czy pracowitością, ale zobaczymy co czas pokażę i jakie będę decyzję u góry. 

Prac swoich wrzucać nie będę, reklamować innych sieci również nie mam zamiaru. Ogrom prac mam zapisanych na komputerze i podzielę się nimi tylko wtedy, kiedy dana posada zostanie mi nadana - ALE - zawiedzeni nie powinniście być ;) Podobna sytuacja jakbym miał się dzielić pluginami publicznie, bo składam podanie na opiekuna czy chęć dołączenia do sieci ze swoim serwerem.

Pewne rzeczy zostają prywatne. 

 iku. ツ,

Podanie przyjęte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nick:  QeTiQ

Imię:Bartek

Wiek: 18

Doświadczenie: Byłem nie raz/nie dwa redaktorem szło mi dobrze. Znam się na rzeczy.

Dlaczego Ty?: Jestem osobą która wykonuję swoje prace schludnie chciał bym jakoś forum rozkręcić i je obudzić. Posiadam dużo doświadczenie w redaktorze 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: 3/4

Opisz siebie:To jestem Bartek mam 18 lat skończone chodzę na siłkę raz na tydzień jestem osobą pomocną mam dużo wolnego czasu, którego poświęcam na CS 1.6 i na rodzinę i dziewczynę. Grałem bardzo dużo w piłkę nożną bywam toksyczny, ale staram się to naprawić jak mogę. Polubiłem bardzo pomagać innym osobą robić coś na nich nawet "z nudów czasem coś fajnego zrobię" cieszy mnie to jak robię dobry uczynek do drugiej osoby To nadaje mi motywacji. Poświęcam dużo czasu na swoje obowiązki by je wykonać dobrze

 

może nie spełniam wymagań ale do nadrobienia :D 

 

 

 iku. ツ,

Podanie odrzucone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.