Skocz do zawartości

Propozycja - Lekka modyfikacja regulaminu


Czy Gustlik

Czy można wykonywać strefy na innych mapach niż cs_rats_1337  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy można wykonywać strefa na innych mapach niż cs_rats_1337


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czy Gustlik Tanczy Czacze?!

Opis propozycji:  Witam wychodzę z taką propozycja żeby lekko zmodyfikować podpunkt w regulaminie (2.6) który mówi o nabierania prędkości na spadochronie jak dla mnie powinniście chociaż zrobić że tylko na mapie de_rats_1337 bo jednak tam jest strasznie upierdliwe jak CT jest w 2 sec na respie. No ale na innym mapach typu dd2 czy nuke to wogóle jest bez sensu, ponieważ ten kto jest kumaty i umie wykorzystywać strefy mozę naprawdę szybko zrotować na inny BS czy nawet zrashować na przeciwnika spawn. Prosze o przemyslenie i wszczynam ankiete która pomoże zadecydować co wiekszość graczy woli. Dziekuje pozdrawiam

Materiały poglądowe (screen, filmik, link). Brak

Edytowane przez zTerorysTa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny takim zmianom. To jest serwer 4fun nie pro, więc taka zmiana ułatwi grę kilku osobom a Ci mniej ogarnięci będą od nas uciekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zdanie zostawię innym adminom, jest mi obojętne czy strefy są czy ich nie ma. Ciężko też jest przy zapełnionym serwerze złapać takiego gagatka.

2 godziny temu, HarryFireBlade napisał(a):

Jestem przeciwny takim zmianom. To jest serwer 4fun nie pro, więc taka zmiana ułatwi grę kilku osobom a Ci mniej ogarnięci będą od nas uciekać. 

Nie zgodzę się z tym, całkiem niedawno strefy były jeszcze dozwolone i nie pomniejszyło to ilości graczy na serwerze. Aktualnie nie ma takiego przepychu z racji wakacji/urlopów/dobrej pogody, na pewno zmieni się to wraz ze zbliżającą się jesienią :) Zresztą w tej grze przecież o to chodzi żeby być lepszym od drugiego prawda? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Temat jak dla mnie do zamknięcia. Decyzja w tej sprawie została podjęta już dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.