Skocz do zawartości

WARGOD


fgn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fgn CZARODZIEJ

Opis propozycji: wprowadzenie kontroli WARGODA

Materiały poglądowe (screen, filmik, link):

Podejrzane osobniki z servera można zaprosić na spec w celu wykonania wargoda. Osoba sciąga z googla wargoda po czym daje skanowanie plików. Pi kilku minutach na stronie ukazuje sie raport. Proste i skuteczne.

https://www.wargods.ro/wcd/download.php

https://www.wargods.ro/wcd/index.php - pogląd ostatnich 

 

PS. nie raz miałem :)

 

Edytowane przez fgn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało skuteczny i bardzo łatwy do obejścia, znam osobiście 10 czitów których nie wykrywa ta strona. Wiem o dużo większym zakresie nie wykrywanych czitów. Jestem za odrzuceniem tej propozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Pomysł sam w sobie nie jest zły, lecz pamiętajmy jest to serwer publiczny i wargod raczej nie przejdzie. 

Wykonanie i sensowny regulamin do tego jest prawie niemożliwy do zrobienia jeśli chodzi o wargoda.

Musimy pamiętać o tym, że żadnego gracza nie możemy zmuszać do taki rzeczy. 

Większość osób w takiej sytuacji zmieni serwer i pójdzie grać na inną sieć, bo mało komu będzie się chciało bawić w takie rzeczy. 

Czekam jeszcze na wypowiedzi innych graczy i administracji serwera zobaczmy co inni o tym myślą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.