Skocz do zawartości

Smoke


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

 

Nick Krypton
Opis propozycji: Może dało by rade dać np czarne smoke aby każdy gracz Miał takie same aa nie jak teraz każdy wszystko widzi przez smoke tylko nie ja ;d 
Materiały poglądowe (screen, filmik, link):https://www.google.com/search?sca_esv=571840155&sxsrf=AM9HkKmPpuKMDRlqMvM6sSJm8c1656Azow:1696853041020&q=czarne+smoke+cs+1.6&tbm=vid&source=lnms&sa=X&ved=2ahUKEwjDy_uV9uiBAxXxzgIHHS0-DgAQ0pQJegQIDBAB&biw=1536&bih=739&dpr=1.25#fpstate=ive&vld=cid:05a0c2f7,vid:h88xx51gkmI,st:0 

Mały filmik jak to wyglada 

 

 

Chciałbym też zaproponować jakieś inne flash ;d może tak jak dawnej było bo mam wrażenie ze teraz w ogóle nie działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no fajno, nigdy nie widziałem tego na żadnym serwerze, także ciekawe czy jest to wykonalne, tak aby nie było możliwości obejścia tego, co do fleszy osobiście nic bym nie zmieniał ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
18 godzin temu, Krypton napisał(a):

Opis propozycji: Może dało by rade dać np czarne smoke aby każdy gracz Miał takie same aa nie jak teraz każdy wszystko widzi przez smoke tylko nie ja ;d

 

Wprowadzenie takich smoke może się wiązać z obciążeniami serwera. Spotkałem się z czymś takim na innym serwerze i szybko zostało to usunięte. 

Musimy pamiętać też o tym, że nie każdy gracz posiada komputer za kilkanaście tysięcy, a wprowadzenie tego może spowodować spadki fps i lekkie lagi u graczy ze słabszym sprzętem.  

 

18 godzin temu, Krypton napisał(a):

Chciałbym też zaproponować jakieś inne flash ;d może tak jak dawnej było bo mam wrażenie ze teraz w ogóle nie działają 

 

Flesze zostały zmienione przy przebudowie całego serwera i trwają troszkę krócej niż na starej wersji serwera. 

Myślę, że nie ma potrzeby tego ruszać i zostawić tak jak jest. Poczekajmy na wypowiedź większej ilości osób w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bajery to nie ffa. Bardzie by się nadawały na Paintball. A tym bardziej tak jak Iku napisał nie dość że mocno obciąży serwer zbędny bajer to na dodatek ludzi zacznie bardziej klatkować.

Jestem na Nie z propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.