Skocz do zawartości

Mój powrót do gry i szczere przeprosiny.


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Miałem napisać tą wiadomość już dawno, ale nie mogłem się zebrać... 

Natchnął mnie ban od Kryptona za obrazę gracza (można to zweryfikować na demku gdyż wiem dokładnie co powiedziałem i nie było to kierowane w stronę żadnego gracza). 

Ten post nie jest jednak skargą na bana, a raczej przeprosinami w stronę aktualnej, a przede wszystkim ówczesnej administracji. 

3 lata temu miałem swój najtrudniejszy okres w życiu (pandemia dała mocno w kość mojemu biznesowi i ledwie wygrzebałem się z potężnego gówna). Nie chcę się tutaj żalić, a jedynie przybliżyć obraz mojej sytuacji. 

Duży stres i frustracja dawała swój upust wszędzie gdzie było to tylko możliwe - również tutaj i na serwerze. Byłem osobą którą łatwo sprowokować, a wyprowadzenie mnie z równowagi powodowała najmniejsza iskra. W tamtym czasie dawałem mocno popalić. W związku z tym chciałbym z tego miejsca szczerze przeprosić i podziękować za kolejną szansę. 

Liczę na to, że nie będziecie traktować dzisiejszego Sojskiego jak ówczesnego Kabiego - to inny człowiek z historią pisaną na nowo. Dzisiejszy ban przypomniał mi historie sprzed 3 lat - historie do której nie chce wracać i nie chce jej powtarzać. 

 

Moje szczere przeprosiny kieruję do całej społeczności, jednak głównie do @  kreglas  z którym wtedy toczyłem niepotrzebne wojenki podjazdowe. @  kreglas przepraszam.

 

I to by było na tyle, dzięki raz jeszcze za UB i do zobaczenia na serwerze w miłej atmosferze. 

W ramach zadośćuczynienia dorzucam cegiełkę na rozwój serwera. 

 

Pozdrawiam, Sojski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.