Skocz do zawartości

Zniesienie zakazu podmiany modeli


Majne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Majne
Opis propozycji:Zniesienie zakazu modeli do broni ewentualne zmienie punktu regulaminu odnosnie modeli tzn. Modele do broni nie za bardzo zmienaja rozgrywke nic nie wnosza natomiast modele postaci bez animacji czy zmienionymi teksturami juz tak takze moim zdaniem nie powinno byc zakazu zmiany modeli broni ze wzgledu ze sami macie na serwerze custom modele z cs go co to plikow QC(plik uzyskuj sie po dekompilacji modelu) totalnie nic tam nie mozna zmienic zeby szybciej strzelac tylko np dac inne animacje takie np jak macie na serwerze z cs go tam sie zmienia tylko fps animacji 
Materiały poglądowe (screen, filmik, link):nie mam

Edytowane przez Majne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Gram na zwykłych modelach, ale kiedyś grałem na podmienionych, uważam, że jeśli zmieniają tylko wygląd broni *NIE UŁATWIAJĄ ROZGRYWKI*,

lecz są przyjemniejsze dla oka, bądź komuś się bardziej podobają, powinny być akceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania co kolega wyżej, tymbardziej że zapis w regulaminie jest sporządzony w taki sposób jakby można było mieć podmienione modele, ale nie takie które ułatwiają rozgrywkę. Także skiny na defaultowych modelach według mnie powinny być legalne, skoro i tak nie ułatwiają w żaden sposób rozgrywki.

 

+nie chcieliście wprowadzić na serwer skinów na defaultowym modelu, więc nie zakazujcie chociaż ich wgrywania samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Jest zakaz posiadania własnych modeli broni, postaci i tak zostanie, czy tak ciężko to zrozumieć? 

Nie będziemy specjalnie zmieniać czegoś dla dwóch osób, bo są ważniejsze rzeczy do ogarnięcia. 

 

57 minut temu, dejvuu napisał(a):

+nie chcieliście wprowadzić na serwer skinów na defaultowym modelu, więc nie zakazujcie chociaż ich wgrywania samemu.

 

Nie chcieliśmy, bo nie widzimy takiej potrzeby zmiany. 

Na serwerze jest wystarczająco dużo skinów do wyboru, a jeśli Ci nie pasują to polecam komendę /modele i wyłączenie ich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.