Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na mlodego admina


BUCH

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: BUCH
Godzina, data zdarzenia: 22:45
Mapa: am_minecraft_sm
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: ]C2[FirePower
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:Raczje chyba nie potrzebne bo i tak byscie mu bana nie dali :)
Opis sytuacji: Dostalem bana od mlodego admina za to ze chcial ze mna kosy i mnie zabil z m4 i pozniej mnie zaczol wyzywac i dal mi bana na 1h za nic ze sie do niego odezwalem
Dowody, świadkowie zdarzenia:Dowodów nie mam ale mam świadków, np : 4EvEr,albo AWPBESTPLAYER czy jakos tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo 1.ja Nie Chciałem Kos z Tb hehe xD tylko Odpowiadałem Adminowi 4EveR że Ok I Cb Zabiłem Powiedziałeś Ku**a Fire co Ty Ku**a Robisz Zjebie itp. Był Przy tym Admin 4EveR on Wszystko Słuchał

Najlepiej Daj Demko Że ja Niby Cb Wyzywałem xD

Edytowane przez FirePower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piewsze nie powidzialem na cb zjebie a ni kurwa tylko powidzialem zamknij sie bo ci sie zeby spoca a ty mnei zaczoles wyzywac :)) i dales mi bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie xD Niby Ja Cb Wyzywałem Heheh xDDD Daj Dowody mi :D hltv Z Mapy am_map_3_v [url]http://www43.zippyshare.com/v/dcoi6frp/file.html[/url] I tam Jest Wszystko :P Jak Kolego Mnie Wyzywałeś :D Gdzieś Pod koniec Mapy :D

Edytowane przez FirePower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Forum nie jest od wyzywania, ani od spin ... Po 2. Buch wyzwałeś raz lub dwa razy Fire-Powera... Po 3. Czy ban był słuszny tego nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli go wyzywałeś to słusznie dostałeś bana drogi kolego, szacunek ma być I on ma mieć go do ciebie i ty do niego, jeżeli sie umawiacie na kosy to na kosy. a co do ciebie fire znowu jest na ciebie skarga zmieniasz mapy niepotrzebnie i pokazujesz co to nie ty. Ostrzeżenie dla ciebie i na ts zapraszam temat zamykam ban słuszny za obraze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.