Skocz do zawartości

Ruletka


Arki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Arki

Opis propozycji:

Cześc drodzy gracze i graczki :)

Oczywiście temat ruletki i jej wgrania bardzo mi się podoba, ale serio? 5000 Luzcoinów w tygodniu i 1000 w weekend? Powiedzcie mi, kogo z nowych graczy którzy wejdą na serwer będzie na nią stać?

Rozumiem że wszystko można zakupić w sklepie, że utrzymanie serwera też kosztuje, ale dodawanie dodatków w postaci np. ruletki z której i tak praktycznie nikt nie korzysta jest dla mnie abstrakcją która niepotrzebnie dodatkowo obciąża serwer. 

Nie zrozumcie mnie źle, tylko osobiście uważam że ceny za korzystanie z dodatków które mogłyby pomóc w uatrakcyjnieniu gry i "zostaniu" nowych graczy z nami na dłużej są dramatycznie za duże, stwierdzę że nawet połowa ze stałych graczy z tego również nie korzysta.

Nie proponuję nowych stawek itp ale przeanalizujcie sobie zaistniałą sytuację czy może warto zmniejszyć te kwoty.

Materiały poglądowe (screen, filmik, link): brak.

Edytowane przez Arki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem również odnosić się co do tej ruletki, bo jednak 5k wydać i zostaje tylko na jedną rundę to trochę przegięcie.

Nowi gracze nie mają w ogóle monet by z niej skorzystać, a jednak chcemy zachęcić innych by zostali z nami i cieszyli się chwilami na serwerze. Dlatego spoko by było jakby troszkę ta kwota została zmieniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Cena ma za zadanie zmotywować do zwiększenia aktywności na serwerze w celu zdobycia luzcoinow i wydania ich e weekend gdzie jest ruletka za tydzień . Jeste sporo  graczy którzy mają pełno lizcoinow i nie mają na co wydać . Może zmienjszymyo połowę wszystko  i zobaczymy jak to będzie ale nie wiem kiedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Scream. zablokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...
  • Weteran
Propozycja została odrzucona!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.