Skocz do zawartości

Boks&MMA #2


kieras

Rekomendowane odpowiedzi

Boks/MMA!



1.Rewanż "starszych panów" zakończony minimalnym zwycięstwem Danny'ego Greena
Ponad dekadę po pierwszej walce odbył się rewanż pomiędzy Dannym Greenem i Anthonym Mundinem. Podczas piątkowej wielkiej gali boksu na stadionie Oval w australijskim Adelaide 43-letni "Green Machine" wyrównał sportowe porachunki, pokonując Mundine'a.

2.Trener Ugonoha: Czas, żeby Izu wkroczył na mistrzowską ścieżkę
- Izu Ugonoh wykorzysta błędy Dominica Breazeale'a. Czas, by wkroczył na mistrzowską ścieżkę - mówi trener polskiego pięściarza Kevin Barry. 25 lutego na gali w Birmingham w Alabamie Izuagbe Ugonoh stoczy walkę z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata IBF w wadze ciężkiej Dominikiem Breazeale'em. Nowozelandczyk Kevin Barry, który przygotowuje Polaka do tego starcia, głęboko wierzy, że walka będzie przełomowa dla jego zawodnika.

3.Legendarny czempion wskazał najlepszego pięściarza wagi ciężkiej na świecie
Legendarny mistrz świata wagi ciężkiej, Lennox Lewis, wskazał najlepszego obecnie pięściarza królewskiej dywizji. Zdaniem "Lwa", na to miano zasługuje Tyson Fury, który wciąż odpoczywa od zawodowego boksu.

4.Krzysztof Głowacki stoczy walkę rewanżową z Oleksandrem Usykiem?
Znany promotor bokserski Tom Loeffler nie wyklucza, że w roku 2018 dojdzie do walki Macieja Sulęckiego z Giennadijem Gołowkinem, a także do pojedynku rewanżowego Krzysztofa Głowackiego z Ołeksandrem Uskiem.

5.Szef KSW zamknął usta hejterom. Chodzi o Pudzianowskiego i doping
Nie brakuje kibiców, którzy są przekonani, że Mariusz Pudzianowski stosuje zabronione środki. Martin Lewandowski zabrał w tej sprawie głos. Mogę nawet powiedzieć i myślę, że Mariusz nie będzie mi miał tego za złe, że widziałem wyniki badań Mariusza Pudzianowskiego i wbrew temu, co tam wszyscy donoszą, jest jednym z czystszych zawodników, którzy walczą w MMA na świecie. O tych największych zawodników byłbym spokojny. Problem dopingu jest głównie na znacznie niższym etapie, gdzie zawodnicy chcą szybko zrobić szybkie pieniądze - zdradza Lewandowski.

6.Sensacyjna walka mistrzów na gali KSW? Chalidow odpowiedział na ofertę Mańkowskiego!
Mamed Chalidow nie wyklucza walki z Borysem Mańkowskim na PGE Narodowym! - Starcia pomiędzy mistrzami różnych kategorii to dobry pomysł. Jestem otwarty, ale decydujące zdanie należy do federacji - mówi nam Chalidow.

7.Floyd Mayweather potwierdza sensacyjne doniesienia. Walka z McGregorem coraz bliżej
To, co do niedawna wydawało się nieprawdopodobne, nabiera realnych kształtów. Floyd Mayweather potwierdził, że jest gotów przerwać sportową emeryturę, by spotkać się w bokserskim ringu z mistrzem UFC, Conorem McGregorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.