Skocz do zawartości

xd


Erok

Rekomendowane odpowiedzi

nick podczas gry: Erok
Admin, który dał ci bana: WH
Powód bana: Kolega sie rozplakal bo byl kopany xd
Dowód w postaci dema/screena: nic
Data, godzina otrzymania bana: 12.02.2017, 14:10
Twoje ip/steamid: STEAM_0:0:202530617
Komentarz: Nie polecam
Wydruk z konsoli:Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź [url]http://cs-luzownia.pl/[/url] aby poznać szczegóły.
Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź [url]http://cs-luzownia.pl/[/url] aby poznać szczegóły.

Edytowane przez Erok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ty jesteś śmieszny leciałeś na WH i próbowałeś sie kryć coś nie wyszło :/ możemy się spotkać gdzieś na lanie i zagrac 1 vs 1 bo twierdzisz że jestem kopany może jestem ale ja mam swój honor i nie gram na cheatach a tak btw twoje konto ma 20H :) Proszę o Perm bana dla kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam się nauczyć co to prefire, warto tego używać na tak małej mapie, na której w dodatku wiesz gdzie jest przeciwnik. Wystarczy użyć mózgu przyjacielu, nie boli polecam serdecznie. Przepraszam za brak kultury w internecie, poprawie się z pewnością xd. Czekam na jakieś info czy tego ub. dostanę czy nie, zbytnio mnie to nie boli, że nie mogę grać na tym serverze, chodzi tylko o wspomniany "honor" ;)


Btw. konto 25 godzin ze względu na to że stare mi ukradziono, ale to już dłuższa historia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Globala i ze wszystkich kont 3500H oraz jestem top 1 serwera i wiem czy ktoś gra na WH i przestań ciągle pisać to ''xd xd xd xd xd ''... dzieciaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny pokaz kultury zrobił... czyli według ciebie cheater ma 20 H w cs i ma dostać ub bo nie mam demka widać że dużo czasu spędzasz na arenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, możesz już się przestać pogrążać panie Global. Chcesz coś sobie wyjaśnić to podaj ts na pw. Tyle w temacie, czekam na ub. "pozdro i poćwicz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Globala a ty ? był już taki przypadek że gościu po zabójstwie wyświetlało się ezfrags.com ten cheat pisałem do Wrednego mówił że bindy napewno bindy nie mineły 2 tyg Vac ban więc widze czy on coś ma czy nie to że się kryje nic mu nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezły boost do globala wykupiłeś xd, ja mam golda 4 akutalnie, ale na Ciebie wystarczyło w 100 % xd. Naucz się kolego grać albo pogódź się z tym że jednak nie jesteś najlepszy, nawet nie dobry. Propozycja z rozmową na ts wciąż akutalna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jak ja bym cię palcem zgniótł to że jesteś gównem i grasz na WH nie robi cie lepszym HAHAHA 20 H kur*a EZZZZ


[COLOR="#00FFFF"]Trzymaj poziom rozmowy na levelu KULTURA, jako administrator sieci, w innym wypadku WARN bedzie.[/COLOR]

Edytowane przez R a f i K :3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz się wypowiadać jak osoba niespełna rozumu, opanuj się trochę kolego bo trochę rozpędziłeś z tymi obelgami, jeszcze przed chwila twierdziłeś, że to ja jestem niekulturalny ^_^ . aaaa ii może zaczniesz popierać swoje oskarżenia dowodami ? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już ciągnąć tej konwersacji z Tobą bo nie ma to już żadnego sensu, sam pokazałeś że jesteś tylko gościem z przerośniętym ego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.