Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] skarga na "admina"Dejv.


MOUSE,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: MOUSE
Godzina, data zdarzenia: 23.03.2017 - 17:17:10
Mapa: [CS:GO MOD][FREEVIP 22-10] Cs-LUZownia.pl [SKINY][2000FPS] (css_crane)
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Dejv.
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Grałem po stronie ct. Właściwie nie wiem za co dostalem bana.
Gralem normalnie,jak pozostali gracze,gdy wychodzilem z respa rzucalem smoke na mida by uniknąć ostrzału TT, pozniej szedlem na B.Po chwili dostalem bana za utrudnianie gry...
Jak Ci gracze przeszkadzaja to graj 1vs1 na innym serwie!
Kolejna rzeczą jaką chciałem zawrzeć w skardze jest ciągły spam,między : Dejv.,4Fun,kubox33,EnGr4ved i innymi.
DO CZEGO SŁUŻY W AMX KOMENDA SAY,DO TEGO ZEBYŚCIE WYŚWIETLALI CO 10 SEK. COS NA MONITORZE,NIE DALI SIE SKUPIĆ NA GRZE?!
Gracz:"Hermiona..." zwrócił wam uwage a wy na to "To wyjdz jak Ci nie pasuje,albo zamknij oczy" WTF?!
Dowody, świadkowie zdarzenia:Wszyscy obecni na serwerze o tej godzinie.
Takze prosze o warna dla tego pożal sie boze adma.lub poprostu degradacje.
Pozdrawiam.
[url]http://www119.zippyshare.com/v/OjauGQ60/file.html[/url]
CIĄGŁY SPAM...

Edytowane przez MOUSE,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj aj. Po pierwsze odniose sie do "To wyjdz jak Ci nie pasuje,albo zamknij oczy" - nie przypominam sobie, zebym kiedykolwiek cos takiego napisał.
Druga sprawa: nie wiem człowieku po co specjalnie utrudniasz zycie innym. Sytuacja wyglądała tak: gramy sobie mape crane, na ktorej mozna na początku rundy dobrze postrzelac z AWP. Na początku rundy MOUSE rzucal smołki na mida, wiec w kolejnych rundach powiedzialem zeby tego nie robil (nie uzasadnilem dlaczego, moze to jest dla niego problem). W kolejnych trzech rundach mowilem to samo, a on ciagle je rzucal, wiec postanowilem dac mu bana na 5 minut za "utrudnianie gry". Jakoś inni gracze zrozumieli i starali sie w jakies sposób "pomoc" swojej druzynie nie rzucając juz tych smołków, ale Pan MOUSE jest takim typem, ktoremu nie zalezy na funie z gry, tylko na przeszkadzaniu ludziom w grze i szukaniu ciąglych problemow. Miałem juz z nim do czynienia, kilkanascie dni temu, kiedy dyskutowal ze mna za to, ze go kicknąłem za afczenie na respie. Jeśli bylaby to jakas inna osoba, ktora gra i nie sprawia zadnych problemow nie dałbym bana, ale kiedy zobaczylem, ze co kazda runde robi to Pan MOUSE, to az sie prosilo przypierdzielic banika, bo wiem jaki jest ten osobnik i wiem, ze robil to specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadłeś na to że gram z muzyką,bez głosu w grze?! I że Twoje ględzenie nie dociera do mnie,a naprawde ogromnym problemem było napisanie "nie rzucaj smoke" na sayu...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i tu Cie zaskocze - przewidziałem to, ze mozesz sluchac muzyki czy grac bez dzwieku, wiec w jednej rundzie napisalem, ale jak wiadomo
... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.