Skocz do zawartości

Optymalne ustawienia CS a choke na serwerze


Matuzalem

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na 4FUN zaczął pojawiać mi się choke i dlatego zaczynam temat bo trochę zacząłem grzebać w komendach by go zmniejszyć. Choke nie jest wysoki około 10 a loss do max 5. Ale dzieją się inne dziwne rzeczy np. przy przeładowywaniu broni w ogóle tego nie widać, chociaż liczba nabojów w magazynku oczywiście się zmienia. Mam opóźnienia w zoomowaniu. jak odpalam PPM to jakby zoom się otwierał 0,5-1 sek później. Do tej pory lepiej było na serwerze DD2, ale ostatnio i tam i choke podskakuje.
I teraz oczywiście pytanie. jak zmniejszyć i wyeliminować te wady. Jeśli chodzi o choke to większe prawdopodobieństwo jest że leży on po mojej stronie chociaż nie można wykluczyć że po stronie serwera.
cl_cmdrate i cl_updaterate ustawić na 2000 - tyle ile jest tickrate? A może zmniejszyć? I czy warto ustawiać interp ratio na 2.
Sprzęt jaki mam: Athlon X3, grafika nawet nie wiem ale chyba Radeon 5360, 3 gm ram, system XP :) Internet z Netii - teoretycznie łącze 50, ale na WiFi max 35
Bardziej temat do dyskusji nad optymalizacją parametrów niż nad moim problemem chociaż zastanawiają mnie te choke'i - i czemu ostatnio dopiero się pojawiły.

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.