Skocz do zawartości

Problem z OP


Rekomendowane odpowiedzi

[CENTER]Dziś wchodzę sobie na serwer i widzę jak OP kundzik kikuje i banuje gracza o nicki "1".

Powody zmień nick.

Zapytany dlaczego to robi naskoczył na mnie i na Erbiego jak byśmy go chcieli zamordować i zaczął nam bluzgać na VM i wygrażać, że jak nie znamy regulaminu to możemy stracić admina za brak jego znajomości. Po czym Erbi załapał Kicka.

Przeszperałem regulaminy i [COLOR="#FF0000"]NIE[/COLOR] widzę zapisu o tym że nick ma mieć min 3 znaki.

Więc ja sie pytam jakim cudem owy OP ma OP skoro sam nie zna regulaminu i wygraża utratą admina innym ?

Proszę H@ o wypowiedz i ogarnięcie OP.

Dodam iż został zbanowany stały gracz

PS do kundzika. Kiedyś byłes inny.


[URL="http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1620-Regulamin-Serwer%C3%B3w-Cs-1-6"]Regulamin serwera CS[/URL][/CENTER]

Edytowane przez DraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że kicka zarobiłem za fakt, że po 'ataku słownym' kundzika w naszą stronę odpuściłem i napisałem: "dobra, już nie ważne, graj sobie dalej.. tylko może najpierw odwiedź toalete" (w domyśle wysikać się, co by ciśnienie zeszło).

Nikt na mnie nigdy nie krzyczał z rodziny/znajomych i sobie tym bardziej nie życzę, żeby jakaś osoba zza ekranu darła się na mnie, gdy zadaje normalne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, widzicie kilkakrotnie powod kicka i sie mnie pytacie za co kick. czytac nie umeisz? z graczem ponizej 3 znakow nic nie mozna zrobic. Prosze go o zmiane nicka nie dlatego ze mam ochote i widzi mi sie,tylko to ulatwia. Erbi wylapuje kicka,za to co napisal,nie wiesz co napisal? jak mam sie nie irytowac jak erbi z Toba zaczynacie sie ze mnie smiac i erbi wysyla mnie do lazienki zebym sobie poplakal. tego zapomniales dodac,zapomniales tez dodac,ze sam mnie wykickowal. Tyle w temacie. a co do regulaminu przepraszam moj blad,mial byc dopisany punkt o nicku.

Edytowane przez kundzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nic im nie można zrobić jak można? Kiedyś na ts Boziak o tym wspominał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kundzik, zacznij czytać uważnie, sam tu napisałem, co dokładnie napisałem do Ciebie, łącznie z tekstem o łazience - ja jestem świadom swoich słów.

Czy ty ogarniasz rzeczywistość? Oboje z Drax'em umiemy czytać i widzimy powód bana, ale pytanie brzmiało: dlaczego minimum 3 znaki!

Nie wkładaj mi słów do ust, nie napisałem, że masz iść do łazienki się popłakać, tylko wysikać, co by ciśnienie z Ciebie zeszło - bo rykłeś na nas oboje, a w tamtym momencie nic poza zwykłymi pytaniami do Ciebie nie pisaliśmy.

Więc zapytam tutaj, co ułatwia minimum 3 znakowy nick, bo mogłeś gracza zarówno kickować jak i banować - w czym Ci utrudnił robotę jego nick?

Tak, dostałeś kicka z "pustym" powodem, zaraz po tym jak ja zarobiłem kick'a, z powodem od Ciebie "nie bedziesz tak do mnie sie odzywał" <-- a Tobie wolno na nas drzeć się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge go zmutowac np. wczesniej byl problem zeby zrobic cokolwiek z takim graczem. jakbys nie wpadal raz w miesiacu i nie udawal admina,byloby prosciej. i nie wkladam Ci niczego do ust... nie bedziesz jeden drugi ze mnie podsmiechujkow robil,bo akurat to Wy macie sie mnie sluchac a nie na odwrot. tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi do głowy przyszło to " hahahahahahah "

Sorki ale nie bede drążył. H@ niech coś z tym zajmą

Edytowane przez DraX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kundzik, proszę Cię - nie pogrążaj się już bardziej, bo teraz to już przesadzasz, to już nawet śmieszne nie jest.
Ja wpadam raz w miesiącu? Gram praktycznie codziennie w przedziale 17-22 - kwestia taka, że to ja Ciebie nie widuje, a jak widzę to od wielkiego dzwona.

Ja udaje admina? Ja mam sie Ciebie słuchać? Po tym co Ty odwalasz w moją stronę? Na szacunek trzeba sobie zapracować, a takimi akcjami na pewno tego nie uzyskasz.

A apropo mutowania - od tego trzeba było zacząć i na tym zakończyć, a nie pokazywać swoją 'pozycje' i drzeć się na nas, bo na razie to nie wskazałeś punktu w regulaminie! A nie dość, że nas zwyzywałeś o to, mnie kicknołeś, to teraz dalej w to brniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Rozmowa na ten temat była już na ts , jak były zebrania co do tematu nicków.. I ktoś po prostu zapomniał to dopisać.. Pokrótce wy jako admini macie prawo słuchać opiekuna co do was mówi i piszę.. Powinniśmy mieć do Siebie również szacunek a jeżeli może dana osoba sobie nie życzy jakichkolwiek żartów w jej stronę byście to uszanowali... Skarga w ogóle niepotrzebna a niedługo zrobimy zebranie to podyskutujemy na te temat.;)


Zamek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieramy konsolę wpisujemy "vote"
Konsola wydrukuje nam listę graczy razem z ich unikatowym id... Przykład 1111: Boziak.
Aby mnie zbanowac / zmutowac etc piszemy ... amx_mute #1111
Gracz zostaje zmutowany nie ważne ile ma znaków w nicku.

Nie bądźmy idiotami jak inne Sieci na których są "wykwalifikowani" administratorzy, którzy mają 10/10 amxx :)
Nie skaczmy sobie do gardeł z tak żałosnego powodu, macie na sieci Alberta który myślę zna to rozwiązanie krótkich nickow... Macie mnie... Przecież nie gryze, to na prawdę był bardzo mały problem a zrobiono z tego coś co ma mieć swój wpis w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kieras']Powiem tak: Rozmowa na ten temat była już na ts , jak były zebrania co do tematu nicków.. I ktoś po prostu zapomniał to dopisać.. Pokrótce wy jako admini macie prawo słuchać opiekuna co do was mówi i piszę.. Powinniśmy mieć do Siebie również szacunek a jeżeli może dana osoba sobie nie życzy jakichkolwiek żartów w jej stronę byście to uszanowali... Skarga w ogóle niepotrzebna a niedługo zrobimy zebranie to podyskutujemy na te temat.;)


Zamek..[/QUOTE]

Osobiście co do tego jako odpowiedzi do samego tematu się nie zgodzę - opiekun nadzoruje prace adminów a także nimi koordynuje i pomaga, skoro padło proste pytanie [B]OD[/B] adminów (niby wydaje się, że niewiedza ich w temacie odnośnie nicku, jednak nie było tego dopisanego) to samo zachowanie wobec nich było dla mnie zbyt agresywne (bo jak mają czegoś takiego słuchać?, nawet jakby było napisane to jest lekka przesada skoro mamy sobie pomagać), tym bardziej opiekun powinien mieć pomocną dłoń i cierpliwość do swoich adminów, skoro zapytali to wystarczyło im to wyjaśnić dlaczego tyle razy wszystko się powtarza (kick z tym powodem - co raczej jest rzadkością z taką ilością na jednym graczu), a nie robić taką jazdę. Chociaż później też nie dali popisu.

Dla mnie za dużo nerwów Ci poleciało Kundzik, nie wnikam teraz czy coś się dzieje poza siecią czy coś związanego z nią, ale nie wyrzucaj tego w taki sposób, chyba, że irytacją było, że tyle razy musisz wyrzucać tego gracza, ale mniejsza o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.