Skocz do zawartości

Proszę o Ub ~ TECHNO_MMz


TECHNO_MMz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: *~TECHNO_MMz~* Sv_GrVzS.eXe
Admin, który dał ci bana: ProToTyp
Powód Bana: Ochłoń
Dowód w postaci dema/screena:
Data, Godzina otrzymania bana:
Twoje IP/SteamID: STEAM_0 : 0 : 14637933
Komentarz: PRZEPRASZAM ZA SWOJ NIE WYPARZONY JĘZYK JESZCZE RAZ! MIANOWICIE 3DNI TO MOIM ZDANIEM WYSTARCZAJĄCO SUROWA KARA... (Prosiłbym o Wyrozumiałość)!.
Wydruk z konsoli:
ns] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ProToTyp.
[AMXBans] There are 4 days , 10 hours , 3 minutes and 34 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : *~TECHNO_MMz~* Sv_GrVzS.eXe
[AMXBans] Reason : ' ochłon '
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 14637933 '
[AMXBans] Your IP : ' 188.146.129.143 '
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo niech admin banujący się wypowie a nie tylko sam OP, ewentualnie też osoby, które były podczas tego. Ciekawi mnie co znów zostało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin troszkę przesadził moim zdaniem, nic takie aż złego nie powiedział by na tak długo dawać bana. Pol godziny - godzinka zdecydowanie by była odpowiednia karą.
Bylem podczas sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Privo
-Po prostu wyrazilem "niepotrzebnie" przez micro, swoja Antypatie do Shved'a...
- i tyle w tym temacie...

P.S (Jesli chcesz wiedziec za co zywie uraze do wyzej wymienionego czlowieka, mianowicie przeczytaj sobie moja wczesniejsza Prośbę o Ub [tylko, że bez wzoru] ) Mam nadzieje, ze udalo mi sie chociaz w malym stopniu zaspokoic Twoja Ciekawosc! :)
POZDRAWIAM *~TECHNO_MMz~*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na 3dni, a na 7dni...
3dni to juz dzisiaj mija, mianowicie pozostalo do konca bana 4dni+
:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie bardzo wiem co mam sie tu wypowiadac? Poinformowalem gracza,ze jeszcze raz bedzie pisal na forum to dostanie perma. Bo po raz kolejny jest stworzona "gownoburza" z jego powodu. WIemy jak sie zachowuje owy gracz,prosby o glupie nie uzywanie mikrofonu.gdy slucha muzyki na glosnikach do niego nie dociera, o sytuacji z JH@ juz nie wspomne,bo wlasnie za to dostal na tydzien bana. Nie ma szacunku ani do siebie,ani do Nas jako administracji. Ban zostaje, chociaz juz nie raz to przerabialismy i wiem,ze w przypadku tego gracza nic on nie da. Perm rozwiaze wszystkie problemy z nim zwiazane,ale to juz trzeba przedyskutowac w wiekszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Dałem bana na tydzień ale i tak delikatnie bo za taką wiązanke epitetów, obojętne czy pod adresem admina czy innej osoby powinien byc perm.
Popiłeś , wylałeś żele ,ale to była przesada, tydzień na wyciszenie emocji powinien zostać.

P.S.
PapaSmerf - jeżeli ktoś tak obrazi ciebie , chciałbym zobaczyć jak będziesz wyrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.