Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na Admina "DRYBLAS"


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Dziś koło godziny 19:20 pojawił się w/w admin, który ewidentnie nie lubi mojej osoby i ma "jakieś ale" - na początku zaczepliwie kierował swoje "mądre" wypowiedzi w moja stronę a potem zbanował z tekstem " i tak nie miałaś nic mądrego do powiedzenia". Większość graczy tego serwera wie, że nie jestem konfliktowa i nie lubię kłotni, zachowuję się wobec każdego kulturalnie i nie ubliżam, a admin od początku pojawienia się na tym serwerze miał do mnie jakiś "wątek".
Zaczęło się od zwrócenia uwagi mikro +16, gdzie grzecznie poinformowałam, że mam więcej lat, i już wtedy doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań, a dziś nadużył swojej "kompetencji" banem, gdzie w mojej opinii admin nie powinien nadużywać władzy, tym bardziej jesli nie został obrazony z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na jego wypowiedz.

P.S. Z mojej strony przepraszam za stwierdzenie "kolego" na chatboxie :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tajemnica']Witam,
Zaczęło się od zwrócenia uwagi mikro +16, gdzie grzecznie poinformowałam, że mam więcej lat, i już wtedy doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań...[/QUOTE]

Tę sytuację mogę akurat potwierdzić. Zastosuj się też do wzoru bo nawet nie wiemy jaki był powód bana i na ile go dostałaś.

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick podczas gry: Tajemnica
Godzina, data zdarzenia: 11/04 19:13:25
Mapa: de dust
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: dryblas
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: yy nie wiem ?
Opis sytuacji: admin pojawił się na serwie, zaczepiał słowie i prowokował do kłotni, a potem zbanował na 5 min w powodzie wpisując " i tak nie miałaś nic mądrego do powiedzenia"
Dowody, świadkowie zdarzenia: cziro, vonom, nie pamiętam kto był jeszcze podczas tego zdarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trzeba poważnie porozmawiać sobie z administratorem Dryblas i zakończyć tą wymianę postów. Tajemnica teraz mogę jedynie przeprosić Cię za zachowanie w/w Admina i prosić o decyzję H@ co do zamknięcia tego tematu.
Pozdrawiam [COLOR="#008000"]SNIC[/COLOR][COLOR="#00FFFF"]KERS[/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko zostało napisane i zostaje rozmowa z adminem, jak opiekun do rozmowy potrzebuje obecności H@, bądź któryś się zgłosi to dopniemy temat do końca.

Zamykam i również przepraszam za niedogodności podczas pobytu na naszej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.