Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga Admin ''Dryblas''


hejzikzdr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tutaj tylko dlatego,że admin ''Dryblas'' po prostu za dużo sobie pozwala od pewnego czasu wbija na serwer szukając zaczepki tzn prowokuje po czym banuje ''obraza admina'' dziś sytuacja wyglądała tak,że grałem sobie nic się nie odzywałem wbił/a Dryblas zaczął prowokować odpowiedziałem,''że nie mamy o czym kurwa rozmawiać 15 latku''. No i jako,że admin ''może'' więcej zaczął najeżdżać typu ''Zamknij kurwo mordę,no i cie kurwa wypierdole'' odpowiedziałem,że troszkę grzeczniej adminem w końcu jesteś jaki przykład dajesz. Ja też nie jestem święty bo wiem co robiłem na serwerze ale też umiem się zachować i być w miarę normalny,to jako admin nie powinna/powinien wyskakiwać z ''ryjem'' bo to nie pierwszy raz się zdarza kiedy ten własnie admin wjeżdża i sobie pozwala dużo najpierw zaczyna potem banuje z powodem '' obraza/obraza admina''. I to nie tylko na moim przykładzie zdarza się to... Nick,który wtedy tam był ''MATI''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pół serwera możesz przeciwko mnie nastawić jak to robisz od pewnego czasu, prowokujesz wyzywasz i składasz skargę.Na marginesie powiem, że wyzywanie mnie i mojej mamy jest nie na miejscu bo sobie na to niczym nie zasłużyłyśmy. Ban był jak najbardziej słuszny, a płacz Ci w niczym nie pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest taka pierwsza skarga na tego admina, ale jeśli wyzywałeś Dryblas oraz rodziców to ban jest jak najbardziej sprawiedliwy. Moim zdaniem trzeba poważnie porozmawiać z adminem.

Edytowane przez Hezzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo potwierdzam wypowiedz Dryblasa ,to nie pierwszy raz gracze maja,jakies pretensje do Admina,do mnie tak samo mieli jak banowalem, Bany bylu słuszne ze strony Dryblas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VONOM nie miałbym pretensji jak by się zachowywał/a jak należy na admina a to,że gracze składają skargi to chyba jest coś nie tak i to ,ze do Ciebie mieli pretensje nie musisz tutaj tego wyrzucać tu nie o to chodzi czy Ciebie zgłaszali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dryblas w ogóle to co napisałaś to smiech na sali czytając to mam wrażenie,że ty na prawdę jesteś fałszywa i dwulicowa osobą nawet nie masz odwagi powiedzieć prawdy tylko farmazony tutaj wypisujesz. A teraz kota ogonem nie odwracaj,że ktoś Ciebie prowokuje obraża bo wbijasz na serwer najpierw wchodzisz w dupę,potem klniesz do mnie choć wisi mi to co do mnie tam sapiesz ale to nie tylko mnie się tyczy jak się odnosisz do graczy tylko odpowiadam ci,ze zachowuj się w porządku bo jesteś adminem i masz pilnować by był spokój a nie szczekać jak pies przywiązany do budy. Ale rozumiem,że cię ponosi w sumie masz 15 lat to nie dziwię się,że takie zachowanie z twojej strony, nic innego się spodziewać się nie ma co po tobie,idz odrób lekcje a rządzenie się ''adminem'' zostaw osoba rozważnym takim jak np ''Hezzu,SolariS'' myk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj demko, na którym będzie słychać czat głosowy lub włącz w tle jakiś program od nagrywania wideo i dźwięku, bez dowodów a samą ilością skarg nic nie idzie zrobić - mimo iż można powiedzieć, że kłamstwo wypowiedziane wiele razy staje się prawdą nie będziemy jechać na plotkach tylko na materiałach, które otrzymamy w tej sprawie (na takich, które ukażą, że jest to prawdą).

Na następny raz używaj opcji edytuj do swojego ostatniego posta.

Zamykam - jak ktoś nie ma dostępu do pisania w zamkniętych a chce dodać coś sensownego niech napisze prywatnie to mu otworzę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.